Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.03.2021

Менеджер з пошуку коштів (благодійний фонд)

20 000 грн.

З країни в Україну, БФ
Негосударственные организации / NGO
  • Регион:Киев
Английский (выше среднего)

В команду Фунації соціальних інновацій 'З країни в Україну' шукаємо людину, яка ще не розчарувалася в розвитку громадянського суспільства в Україні та в спроможності проектів та програм, які розгортаються на національному рівні сприятя цьому розвитку. Шукаємо керівника відділу фандрайзінгу.

Для нас надзвичайно важливо співпадіння по кільком цінносним та професійним маркерам із майбутнім (або мабутньою) колегою:

  • Віра в Україну. Не формальна, не з присмаком скепсиса, а дійсно віра в те, що у цій країни все вийде - стати справжнім середовищем для розвитку та створення щасливих доль міліонів своїх громадян. На нашу думку, з іншими настроями не варто займатися цією роботою.
  • Лідерство, командність, відповідальність. В нашому розмінні, ці речі взаємопов'язані одна з одною і витікають одна із одної. Ми працюємо командою, ми намагаємося формувати культуру гнучкої та іноваційної організації, проїодимо через свої помилки та разом шукаємо ефективні рішення.
  • Системне мислення. Глибоке розуміння причинно-наслідкових зв'язків, бажання працювати із причинами та завжди пам'ятати про неможлвість прогнозування абсолютно всіх напрямків, бути одночасно обережними, з врахуванням своєї відповідальності, та неймовірно сміливими, завдякі тій же самій відповідальності перед обличям часу - якого аж занадно мало для справжніх змін, які потрібно встигнути втілити в нашій країні за наше життя.
  • Любов до своєї роботи. До пошуку ресурсів, до ведення баз даних, до зустрічей з людьми та перемовин. Любов до такої ступені, що якщо вам запропонують всі скарби світу для того, щоб ви займалися чимось іншим - ви скажете - дякую, не цікаво! Фандрайзинг - моя любов на все життя:))))

В нашій організації існує кілька дуже потужних програм, які вже вийшли на національний рівень і потребують переосмислення підходу в пошуку фінансування. Такого ж переосмислення потребує і наша організація в цілому. Зараз ми входимо в дуже цікавий період трансформації: із однієї із найбільших польових проектних організацій в Україні, які існують в форматі несистемного проектного офісу, до одного з найвпливовіших субє'ктів системного розвитку громадянського суспільства в Україні. Ми дуже потребуємо на цю посаду амбітну особистість, яка готова до нових викликів і має достатній запас досвіду за плечима.

ВИМОГИ: англійська розмовна та письмова, володіння пакетом офісних програм, розуміння проектного менедженту, високий ступінь комунікабельності, системне мислення, досвід роботи в фандрайзингу від 3 років, досвід отримання грантів від різних організацій, досвід роботу із краундфандингом та бізнесом вітається

УМОВИ: повна заянятість, офіційне працевлаштування після випробувального терміну, заробітна платня 20 000 грн на місяць, бонуси за досягнення показників обговорюються окремо

Головна ціль, яку має досягнути людина в цій ролі, це стабільний приток ресурсів із різних джерел фінансування - донорська підтримка проектів та програм, інстутиційна підтримка фундації, підтримка органами місцевого самоврядування проектів, які корисні громадам (ініційовані фундацією, або програмами фундації), меценатська підтримка малого та середнього бізнеса, донатування приватними особами.

Дуже важливо те, що разом з вами ви зможете побачити на власні очі, як ваші дії допомагають змінити країну. Ми хочемо, щоб майбутній керівник не тільки брав участь у розробці проектів, але й мав можливість дивитися як вони реалізуються, як будуються нові майданчики і коворкінги, як підсилюється спроможність громад, як примаються важливі закони і постанови.

Тому дуже чекаємо на ваші резюме і, особливо, мотиваційні листи - дуже хочеться зрозуміти, чому саме ця вакансія для вас здалася актуальною та цікавою.

Наші ресурси:

https://www.facebook.com/krainaUkraina.org/ -офіційна сторінка в ФБ

https://coukraine.org/ - офіційний сайт

https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/ - освітній напрямок

https://www.facebook.com/krayna.ukraina/ - напрямок культури

PS: Друзі, нам дуже важливі ваші супроводжувальні листи. Ми не будемо розглядати на цю посаду людей без досвіу роботи.