Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
08.08.2019

Оператор ПК, дизайнер, менеджер в копицентр

7 000 грн.

Экспресс-услуги, копицентр
Издательства и Полиграфия
  • Регион:Черкассы

Офіційне працевлаштування.

 

Графік роботи Пн-Пт: 9-18 (технічні перерви). Передбачені робочі суботи двічі в місяць, що оплачуються додатково.

 

Функціональні зобов'язання полягають в організації та забезпеченні робочого процесу з надання послуг відвідувачам офісу копіцентру: консультування клієнтів, прийом, виконання та супровід замовлень у сфері поліграфічних, комп'ютерних послуг, а також, послуг пов'язаних з додатковими напрямками діяльності копіцентру (http://www.copycenter.in.ua/)

 

Обов'язкові професійні вимоги: оскільки передбачений бонус до зарплати, потрібна дуже активна та ініціативна дівчина/жінка 25-40 років, що вміє спілкуватись з людьми, володіє знаннями та навичками роботи в Word на професійному рівні, має достойну швидкість набору тексту та практику роботи з оргтехнікою та базові знання Photoshoр.

 

Обов'язкові вимоги: вміння оперативно рахувати, швидкість реакції та високий рівень логіки, неконфліктність, комунікабельність, уміння працювати з людьми, відсутність шкідливих звичок, усидчивість, стресостійкість.

 

Порядність, чесність та відповідальність! Щире бажання працювати.

 

Окрім надсилання резюме, прохання дзвонити по 097 524 04 02, 063 676 42 28 і домовлятися про день і час проведення співбесіди - цим Ви дійсно проявите свою зацікавленість у працевлаштуванні!

 

Вітаються випускники Черкаського художньо-технічного та бізнес-коледжів спеціальності «Графічний дизайнер"/»Комп'ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації" чи подібні.