Поиск работы на robota.uaukraine

Фахівець з логістики (Logistics Officer)

International Medical Corps
6 дней назад
23 марта 2023
Днепр
В офисе/на месте
Полная занятость

Фахівець з логістики (Logistics Officer)

International Medical Corps ніколи не вимагає від кандидатів гонорару, платежу чи іншої грошової операції. Якщо у вас вимагають грошей у зв’язку з цим вербуванням, будь ласка, повідомте Міжнародний медичний корпус на веб-сайті для повідомлення про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей веб-сайт, воно не розглядатиметься.

Опис вакансії: 

Співробітник виконує свої обов'язки під лінійним керівництвом менеджера з матеріально-технічного забезпечення або іншого супервайзера, відповідно до наявної структури команди, фахівець з логістики відповідає за загальне управління базою/польовим офісом, включаючи налаштування, роботу та технічне обслуговування відповідно до політики та процедурам Міжнародного Медичного Корпусу. 

 Щоб успішно виконувати цю роботу, особа повинна вміти виконувати кожну важливу функцію, а також мати змогу швидко навчатися та пристосовуватися.

Основні Завдання і Обов’язки: 

Перераховані обов’язки та відповідальність є репрезентативними для характеру та рівня дорученої роботи та не обов’язково є всеохоплюючими. 

 • Ідентифікація та налаштування офісу, включаючи резервне електроживлення, налаштування мережі інформаційних технологій та зв’язку, меблювання, обслуговування тощо;  

 • Управління контрактами, пов’язаними з офісною діяльністю (технічне обслуговування, постачання палива, прибирання, канцелярське приладдя тощо); 

 • Слідкувати, що всі контракти з відділом закупівель належним чином відстежуються та своєчасно поновлюються, якщо виникає така потреба; 

 • Зв'язок із власником закладу для будь-якого обслуговування та покращення приміщення; 

 • Забезпечення належного обслуговування офісу; 

 •  Слідкувати, що в офісі є необхідне обладнання безпеки, у тісній співпраці з менеджером з охорони та безпеки;  

 • Допомога в координації використання спеціального автопарку для офісу; 

 • Управління та відстеження активів і матеріалів для визначеного місця; 

 • Підтримувати точні системи зберігання даних із задокументованими та перевіреними записами про закупівельні операції та звітами/трекером. 

Відповідальність, Аудит, та засоби контролю:  

 • Відповідає за відповідність виконуваної діяльності політикам і процедурам КУМ, застосовним правилам донорів і місцевим законам і нормам. 

 • Підтримує впровадження необхідних механізмів контролю. 

 • Підтримує впровадження коригувальних заходів, визначених у результаті перевірки самоконтролю та  аудиту. 

Запобігання шахрайству: 

 • Прихильність запобіганню шахрайству, виявленню, звітуванню та зниженню ризику шахрайства згідно з політикою та процедурами ММК, правилами донорів та місцевими законами та правилами. 

Логістичний Менеджмент та Інформаційна Система (ЛМІС) 

 • Використовувати програмне забезпечення послідовно та акуратно. 

Інші обовязки: 

Виконувати інші обов'язки за дорученням. Обов'язки та обов'язки, перелічені в цьому документі, є репрезентативними для характеру та рівня дорученої роботи та не обов'язково є всеохоплюючими. 

Мінімальні вимоги 

Базові навчики: 

 • Освіта у сфері логістики або відповідний досвід управління транспортними засобами та транспортом;  

 • Хороші міжособистісні та командні навички; 

 • Прихильність і розуміння цілей, цінностей і принципів ММК; 

 • Відмінні навички міжособистісного та командного спілкування; 

 • Вільне володіння письмовою та усною англійською мовою. 

Компетенції 

 • Занння програм пакету MS Office, у тому числі MS Word, Excel and Outlook; 

 • Вміння працювати за принципом участі; 

 • Здатність інтегруватися та добре працювати в мультиетнічній та мультикультурній команді.  

Буде перевагою: 

 • Знання та вміння стосовно встановлення, усунення несправностей, ремонту та підтримки обладнання мережі, сервера, комп’ютера, телефонної системи та принтера.

 • Дійсне водійське посвідчення. 

Норми поведінки 

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити. 

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми.  

Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 

International Medical Corps Проверенная

Негосударственные организации / NGO Сайт компании
International Medical Corps

Похожие вакансии