Поиск работы на robota.uaukraine

Cash officer

Salary commensurate with experience
International Medical Corps
2 дня назад
03 октября 2022
Чернигов
Медицинская страховка

Опис вакансії: 

Виконання всіх аспектів гуманітарного проекту на основі тісної співпраці з Координатором Програми. 

Основні Завдання й Обов’язки: 

 • Підтримка у визначенні найбільш відповідного механізму/механізмів перевезення готівки з урахуванням поточної ситуації. 

 • Підтримка розробки та гармонізації СОП-ів/інструкцій гуманітарного проекту, інструментів та підходів, які інформують та підтримують польові команди у високоякісному проектному плануванні, проектуванні та впровадженні з урахуванням місцевості та доступних технологій 

 • Робота з колегами з відділу фінансів для забезпечення належних і підзвітних способів грошових переказів на місці та адаптації даних підходів при необхідності. 

 • Забезпечення належного документування грошових розподілів та відповідність стандартам технічної якості, підзвітності та захисту відповідно до правил донорів. 

 • Забезпечення систематичного впровадження та оновлення кращих практик в загальних інтервенціях реагування 

 • Співпраця з програмою і командою з Моніторингу, оцінки, підзвітності та навчання для проведення необхідних оцінок 

Мінімальні вимоги 

 • Як правило, диплом бакалавра в суміжній спеціальності. Еквівалентна комбінація відповідної освіти та досвіду може бути замінена у відповідних випадках 

 • Як правило, 1 + років відповідного передового досвіду в галузі фінансів/бухгалтерії 

 • В ідеалі досвід проведення оцінки ринку надзвичайних ситуацій, оцінки ризиків та оцінки вразливості. Досвід роботи з МНУО та/або організаціями приватного сектору, орієнтованими на розвиток чи надання гуманітарної допомоги. 

 • Сильні аналітичні навички 

 • Гнучкість і здатність працювати й жити в складних умовах в мультикультурному контексті 

 • Гарне розуміння ІТ-платформ 

 • Націленість на результат 

Кодекс поведінки

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити.

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння.

Безпека

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми.

Рівні можливості

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана.

Anna Dudnyk