Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Фахівець з інформаційних технологій (IT Officer- Odesa)

International Medical Corps
4 недели назад
02 ноября 2022
Одесса

Опис вакансії: 

Відділ логістики призначений для надання технічної підтримки нашим клієнтам (відділу програм та іншої підтримки), для доставки товарів і послуг для нашої гуманітарної діяльності.  

Під лінійним керівництвом менеджера та спеціаліста з логістики, фахівець з інформаційних технологій несе відповідальність за безперебійну роботу комп’ютерних систем організації в межах вимог, специфікацій, витрат і часових рамок. Він контролює впровадження та обслуговування мережі/комп’ютерів і забезпечує безпеку електронних даних організації. 

Основні Завдання і Обов’язки: 

1. Менеджмент та Технологічна підтримка 

 • Підтримувати та контролює повсякденне впровадження всіх ІТ-програм на польових майданчиках. 

 • Забезпечувати конструктивний технічний нагляд за ІТ-командою країни та здійснює регулярні щомісячні виїзди на місця відповідно до ТЗ, затвердженого координатором з логістики у країні. 

 • Переконуватися, що УКРАЇНСЬКІ стандарти ІТ-обладнання (версія 3.0) діють у країні та дотримуються під час процесу закупівель, а потім постійно оновлюються. 

 • Моніторинг повсякденних операцій, включаючи серверне обладнання, програмне забезпечення та операційні системи, і підтримання якості обслуговування шляхом встановлення та забезпечення виконання стандартів організації. 

 • Забезпечити резервне копіювання Одеського офісу (включно з усіма пов’язаними локаціями) під час відсутності ІТ-спеціаліста. 

 • Відповідати за проектування, налаштування та регулярне обслуговування серверної мережі в офісі з локальним і віддаленим доступом, але не обмежуючись цим, для обміну файлами та резервного копіювання. 

 • Нести відповідальність за навчання та підтримку кінцевих користувачів із комп’ютерами, принтерами, мобільними пристроями та будь-яким іншим ІТ-пристроєм, якщо це необхідно. 

 • Активно ініціювати оцінки/звіти про існуючі ІТ-системи та робити внесок у них, а також консультувати щодо коригувальних заходів, які необхідно вжити. 

 • Відповідати за визнаБезпекачення кваліфікованих зовнішніх ІТ-послуг і використання їх, якщо це необхідно, у розумний та етичний спосіб. 

 2.Безпека

 • Переконуватися, що ІТ-політика та найкращі практики впроваджуються та розвиваються на всіх сайтах організації, включаючи дотримання місцевих нормативних актів. 

 • Підтримувати якісні послуги, встановлюючи та впроваджуючи організаційні стандарти. 

 • Повідомляти про будь-які порушення політики та дисциплінарні питання у координації з координатором логістики країни та відділом безпеки. 

 • Визначати можливості для командного навчання та підвищення кваліфікації. 

3. Людські ресурси 

 • Бере участь у наборі ІТ-спеціалістів (технічний письмовий тест та співбесіда), забезпечує орієнтацію та вступний курс для нових найнятих ІТ-працівників і бере участь у щорічній оцінці ІТ-команди країни. 

 4.Звітування 

 • Забезпечити своєчасне подання точних звітів щодо всіх дій, що відбуваються в ІТ-відділі. (наприклад, звіти про відвідування сайту, технічний звіт про відвідування постачальника, тощо). 

Мінімальні вимоги 

 • Освітній ступінь в галузі інформаційних технологій або компютерної інженерії; 

 • Вища освіта, додатковий рік практики; 

 • Мінімум 4 роки досвіду роботи в сфері інформаційних технологій; 

 • Має змогу приступити до роботи без стороннього нагляду, та здатен брати на себе лідерську роль у непередбачуваних умовах;  Має досвід керування командою технічних спеціалістів. Відданість принципам спільного управління командою та спільного розвитку, орієнтованого на громаду; 

 • Ефективне усне та письмове спілкування, багатозадачність, організаторські здібності.;  

 • Здатність працювати в нестабільному та мультикультурному середовищі.  

 • Необхідне повне та впевнене знання офісного пакету Microsoft; 

 • Вільне володіння письмовою та усною англійською та українською мовами. 

Норми поведінки 

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити. 

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми. 

Рівні можливості

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 


 


Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: