Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.05.2019

Інженер

Ветропак Гостомельський Склозавод, Прат
Промышленность и Производство

  Вимоги: вища інженерно-технічна освіта

   

  Обов'язки: програма стажування для молодих спеціалістів

   

  Умови роботи: ПрАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод" (смт Гостомель, Киїівської обл) оголошує про унікальну можливість для випускників вищих навчальних закладів, що отримали технічні спеціальності, пройти стажування з подальшою можливістю приєднатися до команди висококваліфікованих спеціалістів на нашому підприємстві. Ми гарантуємо офіційне працевлаштування з першого дня, оплату стажування, медичне страхування, забезпечення спецодягом, харчуванням. Доставка працівників з ст.м. Академмістечко, м. Ірпінь та м. Буча.

   

  Наше підприємство належить до групи "Ветропак", оснащено найсучаснішим обладнанням, запроваджені новітні технології. Ви маєте можливість вивчити усі процеси виробництва і отримати практичні навички.

   

  Кількість місць для участі в програмі стажування обмежена. Перевага буде віддаватися спеціалістам, що мають спеціальності, які є профільними для нашого виробництва та володінням англійською мовою на рівні не нижче Intermediate.