Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Мастер лазерной эпиляции (в Варшаву)

29 000 ₴   Чистыми после уплаты налогов 4500 PLN - 29.000 грн
TK Laser
3 года назад
19 мая 2020
Киев

Do salonu TK-Laser w Warszawe poszukujemy majstra od depilacji laserowej/ kosmetyczke. TK-Laser to duza siec salonow na Ukrainie, ktora teraz bedzie otwierac przedstawicielstwo w Polsce.

Warunki:

Salon zlokalizowany w centrum na ul. Marszalkowskiej 87. Praca od 09:00 do 22:00 za induwidualnym grafikiem (albo 3/3). Wynagrodzienie netto 4500 PLN (podstawa + prowizje).

Opis stanowiska: wykonywanie zabiegow depilacji laserowej (Asclepion MeDioStar Monolith)

Wymagania:

  • wyksztalcenie medyczne
  • pelna dyspozycyjnosc
  • poziom jezyka polskiego min B1
  • wysoka kultura osobista
  • latwosc nawiazywania kontaktow z ludzmi
  • punktualnosc

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • praca w milej atmosferze i mlodym zespole
  • szkolenie dla osob bez doswiadczenia
  • mozliwosc rozwoju
  • praca na najnowszym niemieckim aparacie laserowym
  • znizki na produkty i uslugi

Oferujemy szkolenie + Mozliwosc zakwaterowania + Pomoc przy formalnosciach

zadzwonic pod numerem Показать контакты 095-056-44-20 ( Anastasiia)

Анастасия