Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Фахівець з питань захисту (Protection Officer)

People in Need
2 месяца назад
04 апреля 2023
Днепр

Місце роботи: Дніпро

Дата початку: квітень 2023 року

Тривалість контракту: 12 місяціві (включаючи 3-місячний випробувальний термін) з можливим подовженнямдо кінця проекту

Організація «Людина в біді» здійснює свою діяльність в Україні з початку серпня 2014 року і з тих пір, гуманітарні програми швидко розширюються. В даний час, «Людина в біді» є однією з основних гуманітарних організацій в Україні, яка надає нейтральну і незалежну гуманітарну допомогу людям, які постраждали від конфлікту.

PIN є роботодавцем, який надає рівні можливості, тому заявки приймаються від усіх кваліфікованих кандидатів без розрізнення за будь-якими ознаками, включаючи расу, етнічну приналежність, національність, вік, релігію, інвалідність, сексуальну орієнтацію, статеву ідентичність та інші. PIN приймає заявки від представників різних груп та цінує різноманіття.

Загальна інформація про посаду

Роль Фахівця з питань захисту полягає у забезпеченні безпечного, гідного та своєчасного перенаправлення до інших надавачів послуг, а також у наданні цільових заходів захисту, таких як допомога в індивідуальному захисті (IPA), яка включає грошову або натуральну підтримку особам, які її потребують. Посадові обов'язки включають, але не обмежуються наступними завданнями: виявлення потреб у захисті, вразливостей, порушень; виявлення прогалин у перенаправленнях та безпечне перенаправлення до спеціалізованих надавачів послуг; виявлення потреб та надання допомоги в натуральній або грошовій формі для усунення ризиків у сфері захисту; виявлення потреб та надання першої психологічної допомоги.

Співробітник на цій посаді перебуватиме під безпосереднім керівництвом Координатора з питань захисту. Ця посада не передбачає управління будь-яким персоналом.

Конкретні обов’язки та відповідальність

 • Забезпечення дотримання політики, інструментів, посібників та керівних принципів PIN.
 • Надання допомоги в індивідуальному захисті (IPA), включаючи визначення потреб у захисті та розуміння того, як усунути прогалини у захисті, а також надавати спеціалізовану підтримку у сфері захисту, у тому числі шляхом надання допомоги в натуральній або грошовій формі.
 • Проведення картографування наявних постачальників послуг у районах розгортання та надання оновленої інформації щодо наявних послуг та їх доступності для людей з особливими потребами у захисті.
 • Забезпечення етичного та конфіденційного збору даних під час надання допомоги в індивідуальному захисті, моніторингу та оцінки.
 • Проведення моніторингу/оцінки ризиків у сфері захисту на основі вказівок Радника з питань захисту та Координатора з питань захисту з метою забезпечення аналізу ризиків у сфері захисту, що існують у цільових громадах, та надання рекомендацій щодо заходів з їх зменшення; моніторинг ризиків у сфері захисту забезпечить залучення фахівця з питань захисту до моніторингу якості реалізації програми PIN та її відповідності вимогам AAP та основним гуманітарним стандартам у сфері захисту.
 • Співпраця з іншими програмними командами з питань актуалізації питань захисту з метою підтримки перегляду інструментів, підтримки проведення тренінгів для РМ, співпраці з програмними командами з питань AAP - проведення зустрічей з представниками громад.
 • Участь у засіданнях Кластера з питань захисту (зокрема, з питань GBV та CP AoRs) та інших гуманітарних координаційних зустрічах, які час від часу проводитимуться за дорученням Координатора з питань захисту.
 • Забезпечення виконання 5Ws Кластера з питань захисту.
 • Надання першої психологічної допомоги за необхідності. Оцінка та задоволення потреб, що сприяють досягненню результатів у сфері захисту, які потребують допомоги в натуральній або грошовій формі.

Необхідний досвід та кваліфікація

 • Ступінь бакалавра гуманітарних або природничих наук у галузі соціальних наук, права, охорони здоров'я, гуманітарних наук або в іншій суміжній галузі.
 • Щонайменше два роки досвіду роботи у сфері захисту, зокрема у сфері індивідуального захисту, кейс-менеджменту, консультування, соціальної роботи або в іншій суміжній сфері.
 • Вільне володіння українською мовою та знання англійської мови на середньому рівні.
 • Робочі знання Microsoft Word, Excel та Outlook.
 • Розуміння та здатність зберігати конфіденційність та повагу до бенефіціарів.
 • Попередній досвід роботи або знайомство з сектором НУО буде перевагою.

Ми пропонуємо:

 • Конкурентна заробітна плата за шкалою заробітної плати PIN: 1 140 USD GROSS до стягнення податків (збільшення на 5% після 3-х місячного випробувального терміну)
 • Позитивне робоче середовище у налагодженій та зростаючій гуманітарній організації;
 • Відшкодування витрат на проїзд між офісами та районами роботи;
 • Можливості професійного розвитку за допомогою різноманітних заходів з збільшення потенціалу, таких як тренінги, семінари та інше
 • 28 днів щорічної відпустки + 3 новорічних бонусних днів відпуски.

Процедура подання заявки:

Будь ласка, надішліть чітко позначені резюме та мотиваційний лист. Зверніть увагу, що ми зв’яжемся лише з відібранними кандидатами. Письмові тести та співбесіди будуть проводитись поступово, а вакансія буде закрита при підтвержденні кандидатури на посаду.

Зверніть увагу, що PIN не стягує комісію на жодному етапі процесу набору персоналу.

Анна