loading

1 день назад - 11.06.2021

Проектний менеджер (Industrial equipment)

Karcher

Адрес: Киев, Святошинский, Академгородок
Контакт: Євгенія, Людмила

Представництво німецької компанії Karcher  в Україні запрошує до співпраці проектного менеджера з розвитку промислового напрямку.

Наш клієнт – промислові підприємства, потреба яких - впровадження індивідуальних рішень щодо прибирання та очищення з використанням ключових вузлів Karcher.

Якщо Ви маєте вищу технічну освіту , вмієте правильно виявляти потреби клієнта, аргументовано ведете перемовини з досвідченими інженерами, можете швидко опанувати ринок необхідних підрядних організацій, маєте багатий досвід використання інструментів для створення і обробки багатовимірних креслень - AutoCad та SolidWorks, вмієте підготувати комерційну пропозицію і, що важливо, маєте бажання стати кращими з кращих у своїй справі, тоді Вам до нас!

Саме під егідою мудрого керівництва з європейським стилем менеджменту , Ви отримаєте всі необхідні інструменти для реалізації довгострокових проектів: якісну консультаційну підтримку досвідчених інженерів Karcher,можливість стати професіоналом по втіленню даних рішень і на міжнародному ринку, обмін досвідом з професіоналами німецької якості!

Офіційне працевлаштування, гідна заробітна плата, привабливий соціальний пакет, забезпечення всіма необхідними інструментами для роботи та професійний розвиток - гарант компанії на ринку!

Територіально офіс компанії знаходиться на Петропавлівській Борщагівці.

Якщо дійсно цікаво та відчуваєте у собі сили, чекаємо на Ваше CV на HR@ua.kaercher.com

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей