Сеть ресторанов Евразия

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://evrasia.in.ua

Ми - найгостинніша команда професіоналів,
працюючих в кращій мережі ресторанів Києва.

Наші відносини побудовані на взаємній повазі і чесності.
Ми не стоїмо на місці і з кожним днем ​​намагаємося ставати краще
і надавати гостям якісний сервіс.

Евразія сьогодні

12

років якісної роботи

22

ресторани у Києві

500+

Співробітників

Наша команда является ценностью нашей компании и ее фундаментом,
благодаря которым Евразия с успехом выполняет все поставленные цели и задачи!

БРЕНД-ШЕФ

Денис Кравченко

  • 11 років досвіду в ресторанному бізнесі
  • 3 роки на посаді Бренд-шефа мережі «Євразія»
  • Володар рекорду України «Мінімальний час приготування рола «Філадельфія макі»
  • Випускник «Академії успішних кухарів»
  • Регулярні стажування в Японії та Європі Учасник «Shef CAmp», «Рестопрактики», «InRestWinterFest18»
  • Організатор футбольної команди «Євразія»

Повна зала гостей та «запара» на кухні —
це те, що надихає мене щодня!

НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ НАС — ДОВІРА Гостей

МЕРЕЖА «ЄВРАЗІЯ» — ВИЗНАНИЙ ЛІДЕР ГАЛУЗІ

Бренд року 2012

Фаворит успіху 2014

Народна премія 2015

Компанія року 2018

Соціальна відповідальність

Проект благодійного фонду «Життєлюб» — «Обід без бід»

Проект благодійного фонду «Життєлюб» — «Обід без бід»

У 2016 році компанія «Євразія» стала партнером проекту благодійного фонду «Життєлюб» — «Обід без бід». Мета проекту — надати людям похилого віку, яким не вистачає грошей на їжу, безкоштовне харчування.

Все починалося з однієї точки безкоштовного харчування на Подолі, а на даний момент таких точок вже 8 і 10 ресторанів мережі ресторанів і суші-барів «Євразія» щотижня привозять обіди в усі точки. Страви для літніх людей, готуються кухарами «Євразії» тільки з якісних продуктів, які використовуються також і для приготування страв в самих ресторанах.

Участь «Євразії» не обмежується тільки наданням безкоштовних обідів, персонал ресторанів регулярно, в якості волонтерів, допомагає проекту на місцях.

Співпраця компанії «Євразія» та благодійного фонду «Життєлюб» показує, що є багато шляхів для допомоги нужденним, а звичайна увага і смачний обід іноді цінніше грошей.

Допомога Боярської спеціальній школі-інтернату

Допомога Боярської спеціальній школі-інтернату

У мережі ресторанів і суші-барів «Євразія» існує традиція — щороку наші співробітники збираються разом і готують подарунки, щоб перед новорічними святами подарувати дітям казку.

Напередодні Дня святого Миколая, ми приїжджаємо в гості до дітей з Боярської спеціальної школи-інтернату I-II ступеня. Тут навчаються 82 учні, в школі є діти з різною патологією, в тому числі і зі слабким зором.

Ми дуже сподіваємося, що нам вдається дарувати багато приємних емоцій дітям. Спасибі нашій команді за організацію поїздок і всім тим, хто щодня дарує тепло цим дітям!

Якщо ви ще не вичерпали ліміт добрих справ, можете приєднуватися до нашої благодійної акції.

Спонсорство «Ліги сміху КПІ»

Спонсорство «Ліги сміху КПІ»

У сучасних реаліях підтримка молодіжних рухів як ніколи важлива. Компанія «Євразія», усвідомлюючи свою соціальну відповідальність, виступає постійним партнером студентського гумористичного проекту «Ліга сміху КПІ».

Цей проект здійснюється під егідою та за підтримки телевізійного гумористичного шоу України «Ліга сміху».

«Євразія» надає не лише фінансову підтримку проекту, а й на кожному концерті виступає організатором фуд-корту. При співпраці з компанією «Євразія» пройшло вже 4 гри «Ліги сміху КПІ», а команда переможець 1 сезону була в Одесі на відбірковому турнірі в головне гумористичне шоу країни.

Як зазначає керуючий партнер мережі Оксана Тихоненко: «Ми всі колись були студентами, і розуміємо, як іноді важливо на цьому етапі отримати необхідну підтримку для реалізації своєї творчості».

Футбольна команда «Євразія»

Футбольна команда «Євразія»

Для підтримки командного духу всередині компанії мережа ресторанів і суші-барів «Євразія» регулярно проводить чемпіонати з футболу серед співробітників.

Щорічно кожен ресторан виставляє команду, яка могла б гідно представити свій колектив на чемпіонаті. Також в компанії існує збірна гравців усіх ресторанів мережі, яка бере участь на зовнішніх турнірах. Збірна формується за результатами внутрішнього, і кращі гравці мають всі шанси потрапити в неї.

Мережа ресторанів і суші-барів «Євразія» здійснює як матеріально-технічну, так і фінансову підтримку своєї команди.

За всі роки існування, збірна «Євразії» взяла участь і займала призові місця в таких турнірах як «Кубок« Софтком »2012 (1 місце),« Кубок «Софтком» 2013 (4 місце), «Ліга КАФ» 2013-2014 (1 місце), Ліга ФАС 2014-2015 (2 місце), «Титан кап» 2015 (1 місце), «Титан кап» 2016 (3 місце), Київський чемпіонат з футзалу 2016 (3 місце), «Кубок Незалежності» 2016 (3 місце), «Кубок Незалежності 2017» (2 місце), а також постійну участь з 2014 року в Прем'єр-лізі ФАС.

Спонсорство спортивних заходів

Спонсорство спортивних заходів

Компанія «Євразія» підтримує прагнення своїх гостей і персоналу вести здоровий спосіб життя. Щорічно ми виступаємо як партнером, так і учасником різних спортивних заходів.

«8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018», «Wizz Air Kyiv City Marathon», «INTERSPORT RUN UA», «Забіг у Пирогово», турнір з футболу «Кубок Незалежності» - це лише неповний перелік подій, організації яких сприяла «Євразія» .

Не тільки лінійний персонал, але і топ-менеджмент компанії бере участь у різних змаганнях, наприклад: бренд-шеф мережі ресторанів Денис Кравченко є організатором футбольної збірної «Євразія», яка в 2017 році зайняла 2 місце на турнірі «Кубок Незалежності», а в забігу « Wizz Air Kyiv City Marathon »брали участь директори ресторанів і менеджери з персоналу.

Мережа ресторанів і суші-барів «Євразія» ы в подальшому буде підтримувати різні спортивні заходи, тому що спорт — це запорука здоров'я нації.

Посадка дерев у столичному парку «Нивки»

«Євразія» підтримала притулок для бездомних тварин «Сіріус»

Подарунки «Євразії» для діток з тернопільського будинку дитини

«Євразія» рятує життя дітей

Приєднуйтесь!