Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
16.12.2021

водій автотранспортних засобів (легковий автомобіль)

ГРУПА НАФТОГАЗ
Энергетика и Энергоносители
  • Регион:Боярка

Керує   автомобільними транспортними засобами ( легковий автомобіль) за різних дорожніх умов. Не має права передавати керування закріпленим за ним автотранспортним засобом іншим особам.

Виконує вимоги Правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу.

Забезпечує належний технічний стан автотранспортного засобу.

Забезпечує справність обладнання відповідно до вимог стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху і охорони навколишнього середовища.

Виконує роботи з щоденного технічного обслуговування автотранспортного засобу.

Усуває технічні несправності, які виникають під час роботи автотранспортного засобу, і не потребують розбирання та регулювання головних механізмів.

Виконує регулювальні роботи допоміжного обладнання.

Подає автотранспортний засіб до місця посадки та висадки пасажирів. Контролює порядок розміщення пасажирів в легкових автомобілях.

Заправляє автомобільні транспортні засоби паливом та іншими експлуатаційними матеріалами.

Оформлює дорожню документацію.

Проходить у встановленому порядку попередні та періодичні медичні огляди.

Вживає всіх можливих заходів щодо усунення будь-якої виробничої ситуації, що створює загрозу життю чи здоров'ю людей, які його оточують, та навколишньому середовищу, повідомляє про небезпеку свого безпосереднього керівника або іншу посадову особу.

Використовує засоби захисту і пристрої, які забезпечують безпеку праці.

Працює у спецодязі та використовує у процесі праці безпечні прийоми праці, при цьому дотримується всіх вимог інструкцій з охорони праці.

Повідомляє начальника Гаража про кожен випадок ДТП, травми, отруєння, опіку, які отримані особисто або іншими робітниками.

Вживає необхідних заходів щодо обмеження розвитку аварійної ситуації, яка виникла, або її ліквідації. Надає першу допомогу потерпілому, одночасно вживає заходів щодо виклику швидкої допомоги  або пожежної охорони.

Виконує інші завдання та обов`язки в межах своєї компетенції.

Дотримується правил  та інструкцій по експлуатації обладнання, вимог пожежної безпеки,  гігієни праці та виробничого середовища,  правил внутрішнього трудового розпорядку.