Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме rabota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
07.05.2018

Митний брокер, представник митного брокера, помічник

VOP Ltd
Автомобильная промышленность и Автобизнес
  • Регион:Киев

Компанія ТОВ «ВОП» • ексклюзивний представник всесвітньовідомої Компанії: Titan International (сільськогосподарські шини TITAN та GOODYEAR) на ринку України

 

Місія Компанії - забезпечення вітчизняного агросектору надійними та якісними товарами провідних виробників. Детальніше - http://www.vop-tyres.com.ua

 

Другий напрямок діяльності Компанії це надання митно-брокерських послуг.

 

Компанії потрібен представник митного брокера: енергійний, зі знанням бази митного законодавства, знання ІНКОТЕРМС, орієнтуванням у товарній номенклатурі та правилам класифікації, розумінням прав та обов'язків необхідних для декларування вантажів, з наявним відчуттям такту та доцільності, з вмінням та бажанням працювати!

 

Для хлопців, наявність підтвердження про проходження військової кафедри обов'язкове!

 

Віковий ценз до кандидата: до 28років.

 

Обов'язки: декларування вантажів та підготовка, перевірка відповідної документації, які надходять як на адресу Компанії так і на адресу клієнтів Компанії.

 

Умови працевлаштування: графік роботи - повний робочий день. Для студентів останнього курсу, можуть розглядатись деякі виключення проте тісно наближені до графіка роботи як повний робочий день! Офіційне працевлаштування та підставі укладеного контрактну з відповідним записом у трудову книжку. Детальні умови після отримання резюме та проходження співбесіди.

 

Резюме надсилати: [адрес скрыт]

Тел.: (098) 692-99-25, Віктор