НЕК Укренерго, ДП

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
https://ua.energy
ПРОЕКТИ
Курс Укренерго - інтеграція об'єднаної енергосистеми України з європейським енергетичним об’єднанням системних операторів ENTSO-E
УКРЕНЕРГО МАЙБУТНЬОГО

Стратегiя Укренерго

План розвитку системи передачi на наступнi 10 рокiв

Новий ринок електроенергiї

Iнтеграцiя до ENTSO-E

Ukrenergo labs

КЛIЄНТАМ
Укренерго пропонує простий
та зрозумiлий алгоритм приєднання

Хто ми

ДП «НЕК «Укренерго» — одна з найбільших енергетичних компаній в Україні з винятковими функціями забезпечення балансу виробництва і споживання електроенергії, передачі електроенергії магістральними та міждержавними електромережами. Ми гарантуємо надійність енергопостачання споживачів та енергетичну безпеку держави.

Магістральні мережі та підрозділи компанії охоплюють всю територію України. Щорічно мережами Укренерго передається понад 110 млрд кВт∙год електроенергії від генерації (атомні, теплові, гідро-, сонячні та вітрові станції) до розподільчих мереж обленерго та на експорт.

Наші працівники обслуговують унікальне високотехнологічне обладнання надвисокої напруги 220-750 кВ на 137 підстанціях та понад 21 тис. км магістральних та міждержавних електроліній.

Укренерго є драйвером створення нового ринку електроенергії та майданчиком для впровадження новітніх технологій в енергетиці та суміжних галузях.

Ми прагнемо створити рівні умови для доступу споживачів та ліцензіатів до якісної та чистої енергії за ринковими цінами.

Запорука нашого успіху — люди, які є головною цінністю і стратегічним ресурсом компанії. Колектив Укренерго — амбітна команда, яка розпочала системні реформи в електроенергетиці.

Ми змінюємо компанію, впроваджуючи інноваційний європейський досвід та найкращі практики корпоративного управління.

Що ми пропонуємо

Зробити кар’єру в одній з найбільших енергетичних компаній країни
Стати частиною команди реформаторів
Конкурентну заробітну плату та широкі можливості для професійного та кар’єрного зростання
Можливості для розвитку здібностей
та реалізації ідей

Навчання та вдосконалення

Співробітники Укренерго проходять курси з підвищення кваліфікації та тренінги, щоб удосконалювати свої професійні навички та бути в курсі останніх галузевих тенденцій.

Компанія започаткувала та розвиває проект Ukrenergo laboratories — інкубатор ідей науковців та молоді для розробки енергетичних проектів. Його мета — сформувати потужний кадровий резерв з високим рівнем сучасних теоретичних та практичних знань.

Що ми цінуємо

Чесність
Відкритість
Ефективність і продуктивність
Креативність
Iнноваційність
Професійність
та якість

Соціальні гарантії та відповідальність

Працівники Укренерго отримують всі соціальні гарантії, передбачені українським законодавством, а також добровільне медичне страхування, профспілкові знижки на путівки для оздоровлення, умови для занять спортом, знижки у закладах харчування тощо.

Наша мета

Сталий розвиток, прозорість
та зрозумілість для партнерів,
клієнтів та персоналу.