Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
21.05.2019

Менеджер по продажам

30 000 грн.

Victoria Real Estate
Недвижимость и Девелопмент
  • Регион:Киев

Привіт, друже!

Набридло спостерігати за друзями які гарно заробляють?

Не можеш знайти собі хорошу роботу?

Не хочеш працювати на когось?

Ти просто бажаєш змінити своє життя на краще?

Але мережевий маркетинг це далеко не те що ти хотів?

Тоді наша команда молодих, але вже успішних менеджерів буде рада запросити тебе до нас у компанію.

Чому саме ми?

 

Обязанности: З нами ти зможеш пройти повне навчання на безкоштовній основі. З нами ти навчишся зарбляти самостійно і зможеш відчути себе справжнім підприємцем. З часом ти зможеш рости як фінансово, так і кар'єрно.

Хто ми? Ми нове покоління менеджерів з продажу нерухомості. Незалежні, самостійні і впевненні в своїй роботі. Ми зможемо розвіяти тобі міф про роботу ріелтора і страх, що нерухомість продається дуже рідко.

 

Требования: Нам неважливо твій диплом, досвід роботи і твої знання.

Нам потрібний саме ти! Молодий, енергійний з великим бажанням заробляти і рухатись вперед. Не бійся бути успішним, бо саме успіх це один із факторів заробітку.

 

Условия работы: У нас зручний графік роботи, а офіс знахоиться поруч із метро, та швидкісним трамваєм. Твій рівень заробітку може бути саме таким який ти забажаєш, і не потрібно ставити себе в рамки. Повір в себе, а ми допоможемо тобі.

 

Р.S Ми навчаємо усіх бажаючих стати менеджерами з продажу. Прийди на безплатне навчання, та вибери для себе графік роботи а також свою заробітню плату.