Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
21.01.2020

Електрослюсар з ремонту і обслуговування КВПіА

6 500 грн.

Белоцерковская ТЭЦ, ЧАО
Энергетика и Энергоносители
  • Регион:Белая Церковь

Вимоги: Освіта: н.вища, б.вища, п.вища. Бажано політехнічний ін-т.

Умови роботи: повна зайнятість. Режим роботи: пон.-п'ятн. з 07.30 до 16.00. Медичне страхування. Розвозка. Зарплата/аванс - вчасно.

Обов'язки: Проводить розбирання, ремонт без розбирання механізму кінематики і рухомої системи з використанням готових запасних частин, складання, регулювання і випробовування нескладних контрольно-вимірювальних приладів і механізмів. Виконує нескладні слюсарні операції з обробкою деталей за 12 - 14 квалітетами (5 - 7 класами точності). Під керівництвом електрослюсаря вищої кваліфікації визначає несправності нескладних приладів, виконує нескладні монтажні роботи в схемах засобів теплотехнічного контролю і автоматики в умовах діючого тепломеханічного устаткування, а також прокладає і монтує лінії кабельних зв'язків, обробляє кінці кабелів, експлуатує кабельні потоки і кабельні напівповерхи. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності. Знає і виконує вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримується норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт.