Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
15.02.2021

Спеціаліст з верифікації

12 600 грн.

ПриватБанк
Банки

  Ти наш ідеальний кандидат, якщо уважний до деталей, посидючий та витривалий. Освіта значення не має, навчимо всього з нуля.

  Які обов'язки?

  Перевірка просканованих документів

  Ми пропонуємо:

  • Гідну заробітну плату: цільовий дохід 12 600 грн. Виплата зарплати - 2 рази на місяць. Дохід складається з постійної і змінної частини: чим більше заявок обробляєш, тим більший отримуєш бонус.

  • Зручний графік на вибір: зміни 5/2, 2/2, надомна робота.

  • Стажування та навчання на рахунок банку.

  • Гарантований кар'єрний ріст. Ми рекомендуємо кращих співробітників, які стабільно демонструють високі результати для роботи в аналітичних підрозділах, командах розробки продуктів і послуг банку - в залежності від їх здібностей і побажань.

  Ви не впевнені, чи надсилати резюме? Думаєте, що на заваді буде зрілий вік або обмеження через стан здоров'я та фізичні можливості?

  Не сумнівайтеся. ПриватБанк надає рівні можливості всім кандидатам і вітає у своїй команді різноманітність.

  Ми переконані, що різноманітність та інклюзія допомагають досягати амбітних результатів у бізнесі й щодня створювати омріяне майбутнє для співвітчизників. Усі кваліфіковані кандидати отримують рівні можливості під час відбору на вакантні посади незалежно від расової чи етнічної належності, статі, віку, сімейного стану та інвалідності.

  Якщо ви є особою з обмеженими можливостями або маєте статус особи з інвалідністю, ми надамо вам додаткову допомогу й супровід упродовж процесу відбору.

  Просимо звертатися на [адрес скрыт] для особистої консультації щодо вакансії, яка вас зацікавила. Банк докладає максимум зусиль для створення робочих місць відповідно до вимог певного статусу.