Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
10.02.2021

Слюсар з механоскладальних робіт

12 000 грн.

Киевский судостроительный - судоремонтный завод, ЗАО
Промышленность и Производство
  • Регион:Киев

Користуючись приємною нагодою, маю честь представити Вашій увазі одну з найстаріших суднобудівних фірм України - Публічне Акціонерне Товариство «Київський суднобудівний-судноремонтний завод».

Діяльність компанії побудована на 120-річному досвіді і традиціях в галузі суднобудування і судноремонту.

Пропонуємо Вам обрати саме наше підприємство для подальшої співпраці на посаді слюсаря з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин

Вимоги:

  • Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з механоскладальних робіт 4 розряду - не менше 1 року.

 

Обов'язки:

  • Виконує слюсарне оброблення та приганяння деталей в межах 11 - 12-го квалітетів (4 - 5-го класів точності) із застосуванням універсальних пристроїв. Складає, регулює та випробовує вузли та механізми середньої складності та виконує слюсарне оброблення за 7 - 10-м квалітетами (2 - 3-м класами точності). Розмічає, шабрує, притирає деталі та вузли середньої складності. Виконує елементарні розрахунки з визначення допусків, посадок та конусності. Запресовує деталі на гідравлічних та гвинтових механічних пресах. Випробовує вузли та механізми, які складає, на спеціальних установках. Усуває дефекти, які виявлені під час складання та випробування вузлів та механізмів. Регулює зубчасті передачі з установленням заданих кресленнями та технічними умовами бокових та радіальних зазорів. Паяє різними припоями. Керує підіймально-транспортним устаткуванням з підлоги. Стропує та ув'язує вантажі для підіймання, пересування, установлення та складування.

 

Умови роботи:

  • режим роботи з 7-30 до 16-30.
  • Надаємо гуртожиток