Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
18.11.2019

Проектувальник ОВіК/HVAC (інженер з підбору кліматичного обладнання)

20 000 грн.

АЛЬЯНС ЕЙР
Строительство
  • Регион:Киев

Шукаємо підсилення та розширення для нашої компанії. Ми  - Альянс Ейр  - ексклюзивний дистрибутор кліматичної техніки європейських брендів. Шукаємо спеціалістів з досвідом які зможуть успішно поєднати свої знання  з нашими можливостями для задоволення потреб клієнтів. Також ми готові навчати і підтримувати молодих спеціалістів які мають профільну освіту і бажання розвиватися в нашій сфері. Детально про компанію можна дізнатися на сайті  https://a-air.com.ua/  та офіційних сторінках в фейсбук https://www.facebook.com/info.allianceair/  та лінкедін https://www.linkedin.com/company/alliance-air 

 

Інженер-проектувальник з кондиціювання та вентиляції (інженер з підбору кліматичного обладнання)

 

В нашому розумінні це людина яка має розуміння всіх процесів які відбуваються під час роботи обладнання, знання конструкції та функціонування обладнання . Також ця людина може на одній мові розмовляти з проектувальниками та інженерами з монтажу  та обслуговування обладнання.  Бажано щоб був досвід роботи в спеціалізованих програмах підбору обладнання  заводів виробників вентиляційного обладнання, холодильної техніки, фанкойлів та іншої кліматики. Також бажано ( але не обов'язково)  знання англійської мови на рівні комунікації з профільними іноземними спеціалістами

 

Робота буде полягати в підборі обладнання під запити менеджерів, комунікаціях з іноземними партнерами при узгодженні замовлень, участі в вебінарах заводів партнерів, навчанні менеджерів новинкам обладнання, проведенні технічних семінарів для партнерів компанії в Україні, проведення технічного порівняння з обладнанням конкурентів, технічна підтримка відділу маркетингу та інше.  

 

Компанія надає всі необхідні інструменти, ресурси та бізнес процеси.

Офіс знаходиться в Києві близько 10 хвилин пішки від метро.

Заробіток для такого спеціаліста формується з середньо ринкової ставки у відповідності до рівня кваліфікації та премії з продажів.

Можливі різні форми співпраці в залежності від особливостей і переваг конкретного кандидата.

Резюме з фото, супровідним листом  та обґрунтуванням бажаної з.п. розглядаються в першу чергу.