0 вакансий АРТЕРІУМ / ARTERIUM

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.arterium.ua

Девіз Служби навчання та розвитку Корпорації «Артеріум»:
«Знання, які не поповнюються щодня,
зменшуються з кожним днем»
Найважливішим ресурсом будь-якої компанії, незалежно від сфери її діяльності, є персонал.
Керівництво Корпорації «Артеріум» відводить особливу роль навчанню своїх співробітників, тому що вважає, що розвиток її персоналу безпосередньо впливає на ефективність досягнення бізнес-цілей та стабільний успіх компанії.Робота з підвищення кваліфікації персоналу - одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед HR.
Для її успішної реалізації був створений і успішно функціонує Корпоративний Університет, який об'єднав такі напрямки:
Тренінги комерційного департаменту;
Професійне навчання (Hard skills);
Тренінги особистісного зростання (Soft skills);
Дистанційне навчання;
Вивчення англійської мови;
Навчальні ігри

Що примітно, всі тренінги та семінари Корпоративного Університету проводять внутрішні тренери Корпорації «Артеріум», рівень підготовки і досвід яких робить їх навчальні заходи досить конкурентоспроможними на ринку навчання.

У Корпорації також існує Школа Менеджменту, яка складається з декількох модулів і спрямована на підготовку кадрового резерву компанії.

Незважаючи на постійне вдосконалення Корпоративного Університету, розвиток менеджерів Корпорації не обмежується рамками компанії - воно також здійснюється за допомогою зовнішнього навчання, причому як в Україні, так і за кордоном. Так, протягом останніх років наші менеджери проходили навчання в Школі Менеджменту IEDC в Словенії, м. Блед.

Щоб мотивувати співробітників компанії до розвитку, фахівці служби навчання тримають руку на пульсі ринку тренінгів і постійно перебувають у пошуках нових і цікавих підходів до навчання.

ЧЕКАЄМО НА ВАC У НАШIЙ КОМАНДI КОРПОРАЦІЇ “АРТЕРIУМ”!