0 вакансий АРТЕРІУМ / ARTERIUM

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.arterium.ua
Для чого потрібні корпоративні заходи?
На це питання ми відповідаємо, що в основі будь-якої компанії лежить її філософія і традиції командної роботи. Філософію Корпорації «Артеріум» можна сформулювати так:
«Мотивовані співробітники - це двигун успіху».
Хто примножує капітал? Хто здатний досягати намічених цілей? Хто відповідає за результат?

Люди! - Дуже різні, але працюючі разом.

Звичайно, адекватна винагорода - була і залишається вкрай важливою, проте, щоб працівники дійсно трудилися з повною віддачею, однієї матеріальної винагороди недостатньо. У складі нашої Корпорації знаходяться два великих заводи, де працює більше 2х тис. чоловік. Незважаючи на те, що заводи рознесені територіально (один знаходиться в Києві, другий - у Львові), корпоративна філософія спільного відпочинку допомагає нам згуртовувати людей, розвивати їх і зберігати єдину корпоративну культуру.Ми організовуємо, підтримуємо та розвиваємо екологічні, спортивні, соціальні та сімейні ініціативи, спрямовані на зміцнення командного духу, підтримання здорового способу життя та зміцнення сімейних цінностей, тому в арсеналі корпоративних заходів Корпорації Ви знайдете:
День дитини;
День здоров'я;
День компанії;
Корпоративні конкурси для дітей та дорослих;
Участь у «Пробігу під каштанами» та Велодні;
Поїздки в дитячий будинок;
Велотренування та велопробіги;
Концерти до Дня матері,
8го березня, Дня фармацевта,
Дня Св. Миколая (Львів);
Футбольні турніри та ін.

Якщо люди приходять на роботу з посмішкою, щиро раді бачити колег, то і спілкування з робочих питань проходить значно продуктивніше, та колеги з регіонів сприймаються як реальні люди (а не електронні адреси або прізвища в штатному розкладі). У такій атмосфері навіть авральна робота не сприймається як негатив та порушення планів на вільний час. Кожен знає, що якщо у нього виникнуть якісь проблеми по роботі, та й просто «по життю», колектив обов'язково прийде на допомогу.

Тоді люди кажуть: «Це моя компанія, я розділяю її цінності та хочу, щоб вона була успішною».

ЧЕКАЄМО НА ВАC У НАШIЙ КОМАНДI КОРПОРАЦІЇ “АРТЕРIУМ”!