0 вакансий АРТЕРІУМ / ARTERIUM

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.arterium.ua
Місія
Ми створюємо, виробляємо та просуваємо на ринок якісні та ефективні лікарські засоби для забезпечення здорового, тривалого та більш продуктивного життя.
Бачення
Ми прагнемо довгострокового лідерства та сталого розвитку цінності компанії шляхом розширення бізнесу, визначення нових можливостей у задоволенні потреб охорони здоров’я, постійного покращення якості та формування високої довіри до нашої продукції.
Філософія бізнесу
Взаємодія з нашими клієнтами та партнерами грунтується на цінностях і філософії бізнесу Корпорації, виражених у девізі ― «Ближче до людей». Для нас є дуже важливими людські стосунки, які базуються на принципах відповідальності, довіри і турботи. Акцент на етиці та якості взаємин є гармонічною проекцією нашого ставлення до процесу створення якісних і доступних для людей лікарських засобів.
Про нас
Корпорація «Артеріум» працює в галузі, що дбає про одну з найбільших людських цінностей - здоров'я та життя людини. Понад дві тисячі наших співробітників щодня роблять вагомий внесок у досягненні цієї гуманної мети.

Ми прагнемо, аби кожен пацієнт, що використовує наші ліки, кожен лікар, який намагається якнайшвидше подолати хворобу, кожен діловий партнер постійно відчували нашу турботу, відповідальність, і були впевнені у високій якості нашої продукції. Саме тому в основі філософії нашої діяльності і взаємодії з кожною людиною та організацією лежить принцип «Ближче до людей».

Ми також впевнені, що для створення якісних та ефективних лікарських засобів потрібні не тільки знання, технології та бізнес-процеси, а й щире, самовіддане та відповідальне ставлення кожного нашого співробітника до роботи, розуміння важливості місії і цінностей компанії. Саме тому, керуючись принципом «Ближче до людей», сьогодні Корпорація «Артеріум» займає провідні позиції в українській фармацевтичній галузі і планомірно розширює свою присутність на ринках країн СНД. Також ми активно впроваджуємо стратегію соціальної відповідальності, підкреслюючи нашу турботу і дружні відносини з суспільством в цілому та всіма нашими партнерами.

Корпорація «Артеріум» є молодою інноваційною компанією, робота якої ґрунтується на досвіді багатьох десятиліть.
Створення Корпорації «Артеріум» сприяло вдосконаленню структур і процесів на підприємствах, а також зміні філософії ведення бізнесу.
Ми займаємо провідні позиції в українській фармацевтичній галузі та планомірно збільшуємо свою присутність на ринках країн СНД. Ми впевнені, що для створення якісних та ефективних лікарських засобів необхідні не лише знання, технології та бізнес-процеси, але й щирі, самовіддані та відповідальні співробітники.

Успіх компанії забезпечують професіонали, які працюють в різних сферах діяльності: на виробництві, у галузі фінансів, маркетингу, продажів, управління персоналом, дослідженні та розробках.

Кожна людина унікальна, кожна людина – особистість. Ми шукаємо тих, хто прагне не просто працювати у великій компанії з перспективами росту. Ми шукаємо особистостей, людей, які проявляють себе у своїй роботі, працюють заради результату, пропонують нові ідеї...
Ми цінуємо кожного...
Не лише за те, що він гарний працівник. А ще й за те, що він справжня особистість.

Ми пропонуємо можливість долучитись до команди професіоналів, можливість навчання та розвитку у Корпорації!
ЧЕКАЄМО НА ВАC У НАШIЙ КОМАНДI КОРПОРАЦІЇ “АРТЕРIУМ”!