Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
17.02.2021

Вантажник

ERC
Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт

  Компанія ERC запрошує на роботу вантажника.

  Компанія ERC - професійний дистрибутор в Україні з 1995 року з власними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів.

  ERC невпинно продовжує розвиток дистрибуції, розпочавши з електроніки, комп'ютерної та офісної техніки. Зараз до електроніки та комп'ютерної техніки додано електрику, побутову техніку, телевізори, сучасні трендові товари електроніки та товари з новітніх сегментів електротранспорту, роботехніки, 3D принтерів, дитячих іграшок.

  ERC просуває передові технології та піклується про довгострокові партнерські відносини із провідними світовими виробниками, а також з компаніями-початківцями. Укладено офіційні дистриб'юторські контракти (деякі з них є ексклюзивними) на продаж устаткування та послуг з впевненими світовими лідерами у різних сегментах або перспективними постачальниками трендових, новітніх, проте якісних за виконанням, рішень.

  Вимоги: добрий стан здоров'я, висока працездатність, готовність до значних фізичних навантажень, здатність працювати в команді, чесність, порядність, відсутність шкідливих звичок, які б заважали роботі, дотримання загальноприйнятних моральних норм у побуті та повсякденному житті.

  Обов'язки: розвантаження товару, комплектування товарів для відправки замовнику (комп'ютерна, офісна та побутової техніка),

  Умови праці:

  • гідна оплата роботи (оговорюється на співбесіді);
  • офіційне працевлаштування;
  • медичне страхування;
  • оплачувані відпустки та лікарняні;
  • гідні умови праці в сучасному, високотехнологічному складському комплексі.

   

  З питань працевлаштування прохання дзвонити на зазначений телефон по буднях, з 09:00 до 18:00.