Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
26.02.2019

Начальник планово-виробничого відділу

12 000 грн.

ДБК-4
Промышленность и Производство
  • Регион:Киев

Вітаємо Вас!

Управління виробничо-технологічної комплектації ПрАТ "ДБК-4" здійснює комплектацію об'єктів матеріалами, виробами та конструкціями для монтажної та оздоблювальної фаз будівництва, виготовляє металеві, металопластикові та дерев'яні вироби. Запрошуємо до співпраці начальника планово-виробничого відділу!

 

Функціональні обов'язки: координація та контроль виробничої діяльності цехів, складання графіків виконання робіт, контроль витрат матеріалів, актів списання, складання звітності.

 

Якщо у Вас: базова або повна вища освіта; досвід роботи від 2х років на виробництві; знання ринкових цін на матеріали; знання технології виробництва, вміння читати креслення.

 

Ми пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування з усіма гарантіями, згідно КЗпП;
  • Вчасну виплату заробітної плати;
  • Соціальний пакет: для іногородніх працівників - тимчасове житло, медичне обслуговування, лікування та оздоровлення працівників та членів сім'ї, на території підприємства є безкоштовний спорткомплекс, їдальня /обід зі знижкою 47%, також можливість придбати житло на пільгових умовах;
  • Кар'єрний та професійний ріст;
  • Графік роботи: з понеділка по п'ятницю, восьмигодинний робочий день

Якщо Вас зацікавила, дана пропозиція, телефонуйте: 093 365 59 72!