Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме rabota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.06.2018

Монтажник зовнішнього трубопроводу

ДБК-4
Промышленность и Производство
  • Регион:Киев

Вітаємо Вас!

 

ПрАТ «Домобудівний комбінат-4» - одне з провідних сучасних підприємств в будівельній галузі, яке має багатолітній досвід у виробництві бетонів та збірного залізобетону, будівництві житлових і нежитлових будівель, інжинірінгу, благоустрою та озелененню. Штат компанії налічує понад 2000 співробітників.

 

У зв'язку із збільшенням обсягів, запрошуємо до співпраці монтажника зовнішнього трубопроводу.

 

Основні обов'язки: виконання робіт по монтажу зовнішніх трубопроводів середньої складності при прокладанні зовнішніх трубопроводів і установці збірних колекторів, каналів, камер і колодязів всіх видів і призначень.

Укладка стальних, чавунних, поліетиленових труб до 500мм. Монтаж збірних залізобетонних конструкцій колодязів і камер. Установка ходових скоб, драбин, люків. Влаштування лотків в колодязях, Монтаж водопровідних вузлів в камерах, установка засувок фасонних частин до 500мм. Урізка в існуючі мережі водостоку, каналізації і водопроводу. Промивка трубопроводів, хлорування.

 

Ми пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування з усіма гарантіями, згідно КЗпП;
  • Вчасну виплату заробітної плати;
  • Соціальний пакет: для іногородніх працівників - тимчасове житло, спецодяг, медичне обслуговування, лікування та оздоровлення працівників та членів сім'ї, на території підприємства є безкоштовний спорткомплекс, їдальня /обід зі знижкою 47%, працівникам які працюють у шкідливих умовах праці надається додаткова щорічна відпустка та молоко, також можливість придбати житло на пільгових умовах;
  • Кар'єрний та професійний ріст;
  • Графік роботи: з понеділка по п'ятницю, восьмигодинний робочий день

 

Якщо Вас зацікавила, дана пропозиція, чекаємо на Ваш дзвінок за телефоном 067 263 70 69

Приєднуйся до команди професіоналів!