Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
22.05.2020

Продавець-консультант ТРЦ SmartPlaza

Pocket Store, Торговая сеть
Торговля розничная / Retail
  • Регион:Киев

Pocket Store - це мережа спеціалізованих магазинів роздрібної торгівлі мобільних аксесуарів. Наші фахівці з продажу не просто продають, а отримують задоволення від роботи з таким цікавим товарам.

Для жителів міста Київ відкрита можливість приєднатися до нашої дружньої команди і стати ПРОДАВЦЕМ-КОНСУЛЬТАНТОМ в одному з наших магазинів.

Умови роботи:

  • Наші співробітники працюють у графіку з 10:00 до 22:00 два робочих / два вихідних. Це всього 15 робочих днів на місяць, які дозволять Вам навчатись або багато часу проводити зі своєю родиною та друзями, займатись спортом, благодійністю, волонтерством.
  • ЗП формується на відсотку від продажу та виплачується стабільно 2 рази на місяць.

 

Переваги роботи у нас:

  • Робота яка дасть Вам можливість бути в тренді в світі аксесуарів до мобільних телефонів і не тільки.
  • Ми навчаємо. Ким би Ви раніше не працювали, ми дамо Вам всі необхідні знання та навички для того, щоб Ви отримали нову професію і стали успішним співробітником в нашій торговельній мережі.
  • Ми мотивуємо. Ми надаємо конкурентоспроможну заробітну плату. Привітання в днем народження і Новим роком. Конкурси між співробітниками та цінні подарунки.
  • Ми гарантуємо. Наша компанія дотримується всіх соціальних гарантій і зобов'язань: офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку терміном 24 календарних дні.

Якщо Вам подобається дарувати людям щастя, продаючи якісні товари, якщо Ви відповідальна і самоорганізована людина, тоді ця робота для Вас O

Дзвонить та надсилайте нам резюмє, ми на Вас чекаємо!

 

З повагою, HR-менеджер Катерина 0986612305