Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
23.10.2019

Начальник, майстер виробничої дільниці ковальсько-пресового виробництва, інженер-технолог(конструктор) з ковальсько-пресового виробництва

Херсонский машиностроительный завод, ООО, НПП
Промышленность и Производство
  • Регион:Херсон

Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки; стаж роботи за професією в ковальсько-пресовому виробництві не менше 3-х років.

 

Обов'язки: відповідно до посади: 

Для начальника, майстра виробничої дільниці - керує виробничо-господарською діяльністю цеху (дільниці); забезпечує виконання виробничих завдань, випуск продукції високої якості, ефективне використання основних і оборотних фондів; проводить роботу з удосконалення організації виробництва, його технології, механізації та автоматизації виробничих процесів, економії всіх видів ресурсів, впровадження прогресивних форм  організації праці, використання резервів; організовує поточне виробниче планування, облік, складання і своєчасне подання звітності про виробничу діяльність; забезпечує технічно правильну експлуатацію устаткування та інших основних засобів і виконання графіків їх ремонту і інш. 

Для інженера-технолога (конструктора) - забезпечує технологічну підготовку виробництва; розроблює технологічні процеси і режими виробництва і контролює їх додержання;  виконує проектування нестандартного устаткування, оснастки, пристроїв та інструменту; здійснює  контроль за якістю запущених у виробництво сировини, матеріалів та напівфабрикатів, за правильністю визначення витрат матеріалів за розробленим технологічним процесом та інш.

 

Умови роботи: