Поиск работы на robota.uaukraine
Удаленная работа

Менеджер з продажу

15 000 ₴   % комиссионное вознаграждение
Українська ліга авторських і суміжних прав, ПО
Удаленная работа
Полная занятость
Неполная занятость

У закладах громадського харчування та в магазинах рітейлу ми чуємо популярні мелодії, які нам подобаються або які ми любимо слухати вдома. Покупець не замислюється, з якою метою власник чи маркетолог поставив у ротацію саме таку музику. А це має чітке пояснення. Така спеціально підібрана музика збільшує алкогольний чек продажів у ресторані та барі до 51%, а у магазинах до 15%.
Значить, музика може додатково приносити дохід, збільшувати продажі? ТАК,
З метою підписання договорів ми шукаємо креативного, талановитого та захопленого Менеджера з продажу дозволів або ліцензій на комерційне використання музики у кафе, барах, ресторанах, магазинах, супермаркетах, ТРЦ, нічних клубах, дискотеках, готелях, салонах сфери послуг та ще багатьох сферах госп. . діяльності.
Ми найбільша Організація колективного управління в Україні, УЛАСП, яка діє від імені та за дорученням найбільших звукозаписних компаній, правовласників та продюсерів.
Що ми чекаємо від кандидата:
вміння налагоджувати ділові відносини, вести переговори та відстоювати свою точку зору, активність, комунікабельність, пунктуальність, працездатність, цілеспрямованість, готовність до юридичних дискусій; бажаний досвід роботи у правоохоронних, контролюючих органах, знання комп'ютера та Exсel (користувацький рівень).Обов'язки:
організація та проведення особистих зустрічей із керівниками закладів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг з метою укладання договорів на право використання музики у роботі суб'єкта господарювання; інформування цих суб'єктів та подальші їх консультації; здійснення контролю за дотриманням умов договору; навички роботи з відеотехнікою (користувацький рівень).

Умови роботи:
сумарна з/п 15 000 грн. + % комісійна винагорода 

Надаємо: навчання, регулярні тренінги, відеотехніку. 

Офіційне оформлення стосунків, соціальний пакет.

Олексій, сайт http://www.ulasp.org.ua/
https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=2e29db4f-7ddf-49bc-bc06-608a149d0d69&title=KolektivneUpravlinniaUSferiAvtorskogoPravaISumizhnikhPrav
Резюме обов'язково; кандидати, які не надіслали резюме і не пройшли тест, не будуть розглядатися.

Алексей