Поиск работы на robota.uaukraine

Бухгалтер

МПК, ООО
3 дня назад
28 марта 2023
Киевул. Столичне шосе, 98.
В офисе/на месте
Полная занятость
Бонуси / премії
Регулярний перегляд зарплат
Корпоративні заходи
Безкоштовне навчання

Компанія ООО «МПК ТАЕРС» — лідер у галузі продажу вантажних шин та дисків на вітчизняному ринку. Наша компанія постійно зростає і, на даний момент, незважаючи на всі обставини, ми працюємо над розширенням ринків збуту, розвитком дилерської мережі та відкриттям мережі філіалів по всій країні.

Саме тому, ми запрошуємо до наших лав бухгалтера, людину, яка налаштована працювати на результат, зростати та розвиватись разом з компанією.

Наш потенційний колега володіє наступними якостями: вміння працювати в команді, відповідальність, ініціативність, здатність працювати в режимі мультизадачності, креативне мислення,

Що треба робити:

  1. Інші дебітори та кредитори (рахунок 63/1, 68/51), податковий облік (кредит та зобов’язання), списання ТМЦ зі складу, введення в експлуатацію ОЗ, зарплата.Контроль наявності договорів постачальників (узгодження з юристом, внесення даних до реєстру, підписання, повернення 1 прим. Постачальнику)

2. Виписка рахунків на купівлю товару клієнтам. Ведення реєстру видаткових накладних. Відправлення документів, похід на пошту Здійснення звінків клієнтам по вхідної кореспонденції. Систематизація вхідної кореспонденції та первинної документації

Що ми пропонуємо:

  1. Своєчасну виплату заробітної плати (розмір залежить від вашого досвіду)
  2. Стандартний п’ятиденний робочий тиждень з 9.00 до 18.00
  3. Оф.оформлення згідно КЗпП
  4. Зручне робоче місце
  5. Можливість карьєрного зростання.

P.S Будь ласка, в резюме вказуйте бажаний рівень ЗП

Лариса

МПК, ООО Проверенная

Автомобильная промышленность и Автобизнес Сайт компании
МПК, ООО