Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
21.05.2019

Заступник завідувача виробництва

15 300 грн.

Молочный альянс
FMCG

  Требования: Вища освіта. Досвід роботи на виробництві.

   

  Обязанности: Забезпечення щоденного оперативного обліку процесу виробництва та випуску готової продукції. Координація роботи виробничих цехів. Контроль за дотриманням норм витрат сировини, допоміжних та таропакувальних матеріалів. Участь у проведенні позапланових вибіркових перевірок якості сировини, готової продукції. Участь у проведенні експериментальних робіт по впровадженню нових видів продукції.

   

  Условия работы: Робота на стабільному молокопереробному підприємстві. Офіційне працевлаштування та достойна заробітна плата. П'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями. Медичне страхування. Соцпакет. Забезпечення спецодягом; харчуванням у їдальні за собівартістю; транспортне забезпечення по місту Яготин. На заводі діє профспілка. Працівники та члени їх родин мають можливість відпочивати на морі за здешевленими по вартості путівками, відвідувати вистави, концерти, екскурсії по Україні.

  Якщо ви хочете йти в ногу з часом і бути членом дружної команди професіоналів, тоді ця робота саме для вас.