2019-10-09 09 окт 2019 Опубликовано 5 дней назад

  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
  • Контакт: Процик Виктория
Работа в Менеджер з продажу зі знанням польської мови

Особенности вакансии

Вид занятости

  • Полная занятость

Знание языка

  • Польский язык

Система автоматизации

  • CRM

Способ продаж

  • Продажи по телефону

Сегмент клиентов

  • В2В клиенты

Услуга

  • Корпоративные услуги
  • Консалтинговые услуги
  • Маркетинговые услуги
  • Event услуги

Направление продаж

  • Продажи консалтинговых услуг
  • Продажи корпоративных услуг
  • Продажи маркетинговых услуг
  • Продажи event услуг
полная занятость
Польский (свободно)

Описание вакансии

Do agencji pracy tymczasowej Serwis Kadra zapraszamy menedzera ds. sprzedazy.

Swiadczymy uslugi w zakresie pozyskiwania pracownikow tymczasowych glownie do prac fizycznych zarowno z Polski jak i z terenow wschodznich.

Wiecej informacji mozna uzyskac na stronie http://serwiskadra.pl/

Wymagania:

  • umiejetnosc uzywania jezyka polskiegowmowie i pismie
  • atutem bedzie doswiadczenie w obsludze klienta B2B
  • umiejetnosci komunikowania sie z klientami i prowadzenia negocjacji
  • doswiadczenie w obsludze pakietu МS Office.

Zakres obowiazkow:

  • przetwarzanie zapytan przychodzacych od klientow (polaczenia przychodzace, maile);
  • wykonywanie zimnych telefonow;
  • nawiazywanie kontaktow z potencjalnymi klientami i prowadzenie negocjacji;
  • ustalanie warunkow wspolpracy i szacowanie kosztow projektu;
  • zawieranie umow z kientami, przygotowywanie faktur do oplaty;
  • realizacja indywidualnych planow sprzedazowych;
  • raportowanie i prowadzenie CRM.

Warunki pracy:

  • dogodny tryb pracy homeoffice z mozliwoscia wykonywania pracy w dowolnym miejscu;
  • zapoznanie sie ze swiadczonymi przez firme uslugami i stosowana technologia podczas okresu probnego
  • godziny pracy 9.00 - 17.00, od poniedzialku do piatku
  • wynagrodzenie, na ktore sklada sie czesc podstawowa i premia, jest ustalane zgodnie z przebiegiem procesu rekrutacyjnego

Wybierajac nasza firme bedziesz mogl:

  • rozpoczac prace w dynamicznie rozwijajacej sie organizacji i przyjaznym zespole;
  • realizowac swoje ambicje rozwojowe w miedzynarodowej spolce o zasiegu na cala Europe Wschodnia;
  • liczyc na premie i bonusy uzaleznione od wynikow pracy.

Oferujemy dogodny tryb pracy home-office, na pelny etat.

Контактное лицо: Процик Виктория

Пожаловаться на вакансию
Поделиться вакансией: share facebooktweet

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей