Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
23.12.2019

Менеджер з продажу (світло-технічна группа товарів)

15 000 грн.

Экотекс-Украина
Торговля розничная / Retail
  • Регион:Киев

Ми шукаємо якісного менеджера для ведення переговорів а не оператора для надоїдання нашим клієнтам по телефону!

 

Відгуки про компанію та віртуальна подорож по території офісу за посиланням http://bit.ly/32mEPNI

 

Умови: Ставка + 4% від особистого результату + премії (в середньому для середньостатичного співробітника складаеє 15000 грн, топові співробітники досягають результатів в 25000-35000 грн).

Робота постійна по «білому графіку» з 9:00 до 18:00, в офісі з дружнім колективом, передбачає спілкування з представниками великих підприємств і оптовими покупцями, участь в тендерних закупівлях. В основні завдання входить підтриманням напрацьованої бази існуючих клієнтів та постійний пошук нових. Пріоритет кандидатам з досвідом роботи в будівельній компанії або з досвідом продажів світлотехнічної групи товаров.

Ми шукаємо звичайного співробітника для виконяння абсолютно нормальних задач в компанії де працюють такі самі звичайні і нормальні люди. Актуальна група товарів - «енергозберігаючі системи освітлення» енергозберігаючі лампи, led лампи, світильники і т.д. Весь асортимент можете подивитися на сайті https://watt-shop.com

Вимоги:

  • Досвід роботи менеджером з продажу від 1-го року (готові взяти співробітника без досвіду при наявності сильної і активної життєвої позиції в парі з показовим бажанням вчитися)
  • Загальне розуміння бухгалтерії, бажано досвід роботи в програмі 1С
  • досвід роботи з офісними пакетами Word, Excel.

Контакти: Андрій Іванович (044) 355-06-75, (066) 9000-500.