Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Спеціаліст з діджитал детоксу

20 000 — 40 000 ₴  
OBRIY holiday village
1 месяц назад
14 апреля 2023
Полтава

Профіль посади по керівнику програм діджітал детоксу.

Готель OBRIY holiday village - покликаний створити умови для перезавантаження і справжнього внутрішнього відпочинку наших гостей. Для допомоги в цьому , ми створюємо програму digital detox- допомога повернути собі себе, від смартфонів і постійної робочої і позаробочої перезавантаженності.

Якщо ти справді любиш природу, маєш внутрішню емпатію до людей, маєш досвід або освіту в консультуванні з психології чи в інших пов’язаних з поведінкою чи здоров’ям людей сферах , а також готовий (чи готова) пройти навчання 

Це може бути еколог який дуже любить природу так і в менеджер з продажу які теж дуже любить природу. 1 словом нам потрібна людина яка любить природу любить справу якою займається, і націлена на постійний саморозвиток і допомогу своїм клієнтам. 

Взагалі - приклади волонтерства - будуть для цієі вакансії значити суттєво більше, ніж диплом про вищу освіту. Хоч це і не значить , що освіта буде зайвою. Скоріше ми цим прикладом показуємо, що цінності кандидата для нас важливіші. 

Особливо важливими б для ідеального кандидата було б розуміння різних принципів і підходів в здоровому способі життя, і особисте слідування ним.

Додатковими важливими навиками є вміння презентації .

Кому ця робота точно не підійде: тим хто дуже вірний своїм стереотипам, тим хто думає що робота це з 8 до 5 сидіти в кабінеті , Той хто не любить вчитися, читати і вірить в досконалість свого диплома про вищу освіту, також ця робота не підійде для конфліктних людей і тих, хто «завжди у всьому правий», а так ми не приймемо кандидата з репутацією нечесного, або такого(таку), що імітує  та маніпулює іншими.

Що ми пропонуємо:

Місце де можна втілити свої ідеї в життя і де робота, це наче хобі, за яке ти зможеш заробляти 20-40 тис грн на місяць.

Робота переважно в Опішні і витрати на проживання компанія компенсує та/або компанія компенсує проїзд, якщо ви проживаєте в Полтаві або відносно не далеко від Опішні. Також компанія підтримує та фінансує навчання, яке стосується створення кращої якості продукту.

Людмила

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: