Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Садівник

85 014 — 92 424 ₴   в місяць
Bypass Nurseries LTD
2 месяца назад
02 марта 2023
Другие страныул. 125 Sydney St, London SW3 6NR

Фантастична вакансія в The Landscape Gardener, сестринській компанії The Chelsea Gardener і The Palace Gardener, Лондон!

Ми шукаємо нового садівника, який приєднається до нашого відділу технічного обслуговування і посадки, який обслуговує приватних клієнтів в Кенсінгтоні, Челсі, Фулгемі, Клапхемі і Баттерсі з триваючим доглядом саду і сезонним посадкою.

Знання садівництва та практичний досвід у подібній ролі є обов'язковим. (академічна освіта у сфері агрокультури була б корисною).

Звітуючи менеджеру обслуговування, садівники об'єднані в групи по двоє і працюють за встановленим числом клієнтів на прокатному графіку, а також по одній посадці робочих місць в міру їх виникнення. Робота є різноманітним обслуговуванням різних типів саду і закликає до досвіду в садівництві.

Садівники тісно співпрацюють з менеджером та командою з благоустрою території, і є можливість отримати досвід роботи у цій спеціалізації.

Віддаючи перевагу просуванню зсередини, кар'єрна прогресія дуже можлива всередині нашої команди. Наш Менеджер технічного обслуговування був підвищений до звання від рівня підготовки до вступу протягом 2.5 років, тому, якщо Ви шукаєте прогрес і розвиток своїх навичок, ця робота для Вас.

Ми очікуємо, що всі наші садівники матимуть гарні навички спілкування, письмову англійську, будуть ввічливі, працьовиті і будуть підтримувати наш високий рівень клієнтської допомоги.

Працюючи в цій маленькій і дружній команді, ви повинні вміти працювати в команді, мати позитивний настрій і мати бажання допомогати та вчитися чомусь новому. 

· Години роботи: 7:30 – 17:00 понеділок – п’ятниця

· Відпустка: 20 днів + банківські свята

Досвід:

· Садівництво: 1 рік (переважно)

Ліцензія або сертифікація:

· Повне водійське посвідчення

Тип роботи: Повний робочий день

Зарплата: Від ?23,000.00 до ?25,000.00 /рік

Переваги:

* Пенсія від компанії

* Знижка в наших магазинах

Розклад:

* Понеділок по п'ятницю

Додаткові види оплати:

* Бонусна схема виплат

Можливість переміщення:

* Лондон: Надійно перекоммуйте або плануйте переїзд перед початком роботи (обов'язково).

Віза:

* Ми допоможемо вам здобути візу до Англії чи. Вакансія також і для тих, хто вже у Англії/Лондоні

Mariia Malytska

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: