Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Помічник з виготовлення антен для БПЛА

10 — 400 ₴   Від виробітку
SDK
2 месяца назад
13 марта 2023
Сумы

   У зв'язку з масштабуванням та розширенням власного виробництва антен для БПЛА, шукаю собі помічника, який буде допомогати мені з виготовленням такого типу продукції та повинен відповідати наступним критеріям та навичкам:


   Відсутність проблем з алкоголем та законом, охайність, завжди тримати робоче місце в порядку, працелюбність, комунікабельність, кмітливість, винахідливість, тяга до нових знань, тяга до самоосвіти, бажання та вміння доводити справу до ідеалу.   Достатні навички при роботі з ручним, слюсарним та електротехнічним інструментом, достатні вміння в користуванні точним вимірювальним інструментом та приладами, точна механічна обробка деталей з кольорових металів, зокрема алюміній, латунь, та ін., робота з паяльником, знання ПК на середньому та достатньому рівні, початкові або середні знання у радіоелектроніці або радіоз'вязку, механічна ручна збірка антен різного типу та складності. Дуже вітається знання програм з 3д технічного моделювання, FDM 3д друку, знання платформ Ардуїно, STM32 або інших додаткових спеціальностей пов'язаних з електронікою або електротехнікою, але першочергове завдання -це механічна обробка, підготовка до збирання, та збирання антен.

   Заробітна плата напряму залежить від виробітку та Ваших знань та вмінь і може коливатися в залежності від типу та констукції антен, інші варіанти оплати можуть оговорюватися в процесі співбесіди. Графік ненормований, але не більше 8годин на день та залежить від обсягу та кількості замовлень та інших факторів.
   Якщо у Вас є хоча б 30-40% з цих навичок, то можете скидати своє резюме на розгляд. Після розгляду Вашого резюме, якщо Ви підходите, я Вам зателефоную для подальшої зустрічі та обговорення усіх аспектів. На дзвінки з цьго приводу до розгляду резюме не відповідаю.

Денис

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: