Поиск работы на robota.uaukraine

Топ-менеджер з просування бізнесу клієнтів

20 000 — 50 000 ₴   ставка+бонуси
ResourcePlus
2 недели назад
07 марта 2023
Днепр
В офисе/на месте
Полная занятость
Офіс з генератором
Бонуси / премії
Офіс з безперебійним інтернетом
Безкоштовне навчання
Корпоративні заходи

Привіт! Я Анна, HR ResourcePlus, аутсорсингової компанії, яка допомогла сотням іноземних партнерів успішно залучити та підвищити ефективність їхнього бізнесу. 

Дозвольте мені почати з того, що зараз ми розширюємо нашу команду експертів і залучаємо менеджера для співпраці над перевіреним часом проектом. 

Що необхідно робити?
Монетизувати трафік від імені компанії; 
Обробляти вхідні заявки та надавати клієнтам необхідні матеріали та інформацію; Вести бази даних партнерів/клієнтів; 

Аналізувати обсяги продажу/прибутку.

Тож якщо Ви мотивовані, цілеспрямовані та прагнете розвиватися у сфері роботи з клієнтами, сміливо відгукуйтеся на наші вакансії! 


Приміщення компанії обладнані безпечними укриттями, генераторами та засобами зв’язку, щоб навіть у цих складних умовах ми продовжували працювати та створювати нові робочі місця.


Умови:

Графік роботи з 9.00-18.00, з понеділка по п’ятницю, субота, неділя — вихідний. Протягом дня є кава-брейки та обід. 

 «Безлімітний» високий дохід: фіксована ставка + відсотки: Ставка 20000 грн (на сьогоднішній день за курсом долара 500$) за повний робочий місяць+ премія та бонусна сітка за кількість успішно завершених проектів. Новачок заробляє від 25000 грн, співробітник, який має досвід від 45000 грн. Додаткові бонуси, розіграші - це все оголошується протягом робочого місяця.

Навчання в інструкторів з міжнародних продажів: не тільки оволодіти знаннями про продукт, але й опанувати якісні кейси перемовин. Курс проходить протягом 5 робочих днів. Структура навчання кожного стажера індивідуальна. Навчання оплачується в 2000 грн.

Щодо колективу. Ми зацікавлені тільки в співробітниках які будуть працювати з нами на одній хвилі і з однією метою- ВИКОНАННЯ ЯКІСНО СВОЄЇ РОБОТИ! Наша компанія цінує прагнення співробітників до професійного та особистісного зростання, ми організовуємо тренінги, семінари, курси підвищення кваліфікації.


Анна + Показать контакты 38 093 212 55 83Анна

ResourcePlus

IT-консалтинг / Услуги / Производство оборудования Сайт компании
ResourcePlus

Похожие вакансии