Вакансии ROZETKA

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://rozetka.ua

Розвиваємося і даємо можливість розвиватися вам

Rozetka – велика компанія з великими можливостями. Ми шукаємо споріднених духом людей, а коли знаходимо, не відпускаємо їх. Тут можна зростати разом
зі своєю командою або змінити спеціалізацію, якщо хочеться спробувати себе
в чомусь новому. Можна постійно навчатися, а можна вибрати цікаву сферу
й копати лише в глибину. Можна зростати вертикально, а можна просто виконувати улюблену роботу в стабільній компанії. Це місце, де можна пропрацювати все життя без відчуття, що стоїш на місці.

Ось що вам треба знати про Rozetka:

Найбільший онлайн-ритейлер

Rozetka — уже давно не просто онлайн-магазин.

Це найбільший онлайн-ритейлер у країні з 20 мільйонами унікальних відвідувачів на місяць. Ми лише на 3% відстаємо від Google з пошуку товарів і посідаємо п’яте місце в країні за відвідуваністю після Google, YouTube, Facebook і Wikipedia — непогана компанія, еге ж? Щоб так зростати, ми постійно розвиваємося й допомагаємо своїй команді зростати в усіх розуміннях.

Здійснюємо мрії

Так, саме так амбітно. Ми віримо, що мрії — це не щось велике і нездійсненне. Часто люди мріють про дуже зрозумілі речі: про портативну колонку на дачу, щоб сидіти під яблунею і просто слухати радіо; про надійний бойлер, щоб не згайнувати все літо на нагрівання води в каструльках; про красиву сукню або модні кросівки. Такі речі роблять життя легшим і радіснішим, а отже Rozetka, у підсумку, — найбільший постачальник великих і малих мрій.

Любимо своїх клієнтів

Тому що бачимо в них людей, яким потрібні підказка, порада або допомога. Усе, що ми робимо, ми робимо лише для них, адже без них — немає нас. Наша робота — допомогти їм знайти правильне рішення, а іноді навіть здійснити давню мрію.

Ми ніколи не грубим клієнтам, однак і не підлещуємося.

Ми всі — живі люди, і так і поводимося один з одним. Кожний працівник Rozetka знає: клієнт, який відчуває щиру турботу про нього й бажання допомогти, завжди повертається.

Знаємо, куди зростати нашим співробітникам

У нас доволі амбітна мета: ми мріємо стати найкращою сервісною компанією у світі. Це означає, що абсолютно кожний наш працівник має бути профі в тому, що він робить, хай то буде водій мікроавтобуса чи бізнес-аналітик. Водночас для нас важливо не відливати свій професіоналізм у бронзі, а розуміти, що всім і завжди є куди зростати та чому навчатися. Ми вважаємо, що на запитання «Ким ви бачите себе через 5 років?» має відповідати роботодавець, а не претендент. Тому всі наші співробітники знають, чого можуть досягти в компанії та що для цього треба зробити.

А вже вертикальне зростання вибрати чи горизонтальне, вони вирішують самостійно.

Побудували справжню корпоративну культуру

Ми цінуємо свободу і відповідальність. У нас заведено чесно і відверто висловлювати власну думку на будь-яку тему, просити про допомогу і не боятися казати «ні». Спілкуватися один з одним нарівні, незважаючи на посаду. Так кожен розуміє, що може повністю реалізуватися, запропонувати зміни на краще і розраховувати на їх утілення.

Постійно розвиваємося

Rozetka сьогодні — дещо краща, ніж учора, і так щодня.

Щоб залишатися найкращими, ми маємо адаптовуватися до нових умов і бути гнучкими. Тому ми завжди шукаємо розумних і споріднених духом людей, щоб разом будувати найкращу компанію в Україні та з гордістю відповідати на питання, де ми працюємо.