loading

1 день назад - 03.07.2020

Розробник додатків веб-інтерфейсу (front-end developer)

Tucha

Адрес: Киев, вул. Срібнокільська, Дарницкий, Позняки
Контакт: Наталия Пивовар
Телефон: +380445835583

Провайдер хмарних рішень Tucha запрошує до співпраці досвідченого розробника для роботи над створенням додатку, який є інтерфейсом для системи керування послугами.

Обов'язковою є наявність досвіду у використанні наступного стеку технологій:

  • TypeScript;
  • Angular;
  • RxJS;
  • OpenAPI (розуміння концепції та досвід використання RESTful API є обов'язковим);
  • HTML, CSS (здавалося б, можна це не вказувати, але дійсно буває так, що фахівець здатен розробляти досить складні речі на JavaScript/TypeScript, а от коли доходить до верстання - починаються певні труднощі).

Для нас також важливо, щоб фахівець, з яким ми співпрацюватимемо, впевнено користувався наступними інструментами:

  • система контролю версій Git - без цього, мабуть, мало хто працює;
  • трекер завдань Redmine - досвід не є обов'язковим, адже розібратися легко, але звичка використовувати трекер є обов'язковою;
  • англійська мова - важливо мати можливість не тільки прочитати документацію, а й формулювати питання та знаходити відповіді в StackOverflow, GitHub та інших спільнотах.

Важливо, щоб кандидат мав досвід не менше року, тому що на початку проекту буде єдиним front-end розробником, мав звичку оцінювати строки виконання того чи іншого завдання, дотримуватися зазначених строків та заздалегідь попереджувати про їх зсув.

Завданням першого місяця (випробувальний термін) буде створення скелету додатку і реалізація однієї функції, яка передбачає: отримання даних з серверу, відображення даних в табличному вигляді, надання користувачеві змоги змінювати дані, відправлення запитів на зміну даних на сервер, асинхронне очікування результату, оновлення відображених даних в залежності від відповіді серверу. Саме по собі таке завдання є відносно простим, але на його виконання дається місяць, адже передбачається, що за цей термін буде створено скелет додатку, на базі якого буде розроблятися решта функціоналу системи керування послугами.

Наразі є прототип продукту, який створено на базі JavaScript з використанням jQuery, можна буде використовувати його як приблизну демонстрацію того, як додаток має працювати. Є також технічне завдання, за яким створювався прототип, хоча воно потребує деяких коректив.

Проект є цікавим, адже це не тільки система керування послугами: задум є значно більш широким, тому передбачається, що його розробка навряд чи колись зупиниться. Тому, якщо ви шукаєте проект, який можна буде швидко зробити та здати - ні, це не до нас. Ми зацікавлені в довгій та плідній співпраці, при чому ця співпраця передбачає роботу над одним і тим самим проектом.

Надіслати інформацію про свій професійний шлях, похизуватися досягненнями, продемонструвати напрацювання, можна на адресу job@tucha.ua. Свої побажання щодо розміру винагороди та бажаного формату співпраці, будь ласка, висловлюйте в супровідному листі. Будемо раді знайомству!

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей