Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Production Planning Specialist

ПУЛЬСАР ЕКСПО УКРАЇНА, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Компанія «Пульсар Експо Україна» спеціалізується на постачанні спеціальних автомобілів/спеціальної техніки власного виробництва та техніки, виробленої із залученням аутсорсу в рамках програм міжнародної технічної допомоги по всьому світу. Наші клієнти: міжнародні організації – ООН та її агенції (UNDP, IOM, UN Women, Red Cross) та уряди-донори (Державний Департамент США, уряд Німеччини, Єврокомісія, інші).

Основні обов'язки:

  1. Виробництво регулюється актуальним планом виробництва з акцентом на дотримання термінів замовлення. Чітко сформовані пріоритети та завдання для працівників виробництва.
  2. Оперативні рішення про зміну пріоритетів. Людські, матеріальні ресурси та виробничі потужності мають бути оптимально використані в разі змін.
  3. Достовірні та своєчасні прогнози потреб в людських ресурсах, матеріалах і запчастинах, а також в інструментах і виробничому обладнанні та їх обслуговуванні для взаємопов’язаних відділів.
  4. Моніторинг виробничого процесу, завчасне виявлення ризиків виникнення проблем та їх вирішення у співпраці з відповідними фахівцями.
  5. Актуальна інформація для керівництва, яка пояснює стан виробництва, виявлені ризики ефективності та їх причини, а також підготовлені пропозиції щодо практичних шляхів для її покращення.
  6. Прогнози розвитку ринку, засновані на галузевому аналізі, що матимуть вплив на попит споживачів та пропозиції щодо їх вирішення.

 Вимоги до кандидата:

  • досвід роботи не менше 2 років
  • переговорні та аналітичні навички
  • здатність орієнтуватися в технології виробництва
  • вільна англійська

Ольга Цеценова

Похожие вакансии по профессиям: