Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу управління координації та аналізу Центрального управління контролю якості (категорія “В”)

9 000 — 15 000 ₴   ранг, вислуга, премії
1 месяц назад
01 февраля 2023
Киевул. вул.Іллєнка, 81

 Відповідає за своєчасну та якісну підготовку та надання обґрунтованих та достовірних інформаційно-аналітичних та довідкових матеріалів, документів підготовки та повсякденної діяльності Центрального управління та інших за дорученням безпосереднього та прямих начальників.

Здійснює узагальнення наданих від інших структурних підрозділів Центрального управління інформаційних матеріалів з метою своєчасного та якісного виконання покладених на інформаційно-аналітичний відділ завдань.

Дотримується вимог Конституції та законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, директив і наказів Міністерства оборони України, Головнокомандувача Збройних Сил України, наказів начальника Центрального управління.

Надає пропозиції начальнику інформаційно-аналітичного відділу щодо залучення фахівців інших підрозділів до підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів та доповідей, тощо.

Надає пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових документів за напрямом діяльності відділу.

Використовує інформаційні електронні бази даних Міністерства оборони України і Генерального штабу, службові системи і комплекси зв’язку та автоматизації, телекомунікаційні системи та мережі.

Здійснює в установленому порядку опрацювання запитів та звернень народних депутатів України, листів державних органів влади, органів місцевого самоврядування установ та організацій, об’єднань громадян та звернення громадян.

Бере участь у розробці оперативно-мобілізаційних документів, документів про дислокацію, систему охорони, оборони.

Безпосередньо розробляє проєкти законодавчих та нормативно-правових актів, наказів та директив Міністра оборони України, заступника Міністра оборони України, начальника Центрального управління, проводить експертизу з питань, віднесених до компетенції відділу.

Бере участь у плануванні організаційно-штатних заходів в Центральному управлінні, відпрацювання проєктів директив Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України, погодженні переліків змін до штатів Центрального управління та підпорядкованих частин (установ), забезпечення їх виконання та реалізації.

Строково, до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає:

заяву;

резюме встановленої форми (Додаток 21 до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р.  № 98);

документи, що підтверджують громадянство України, освіти та досвіду роботи.

Інформація приймається на електронну адресу: Отправить резюме

Співбесіда з керівником (за результатами розгляду наданих кандидатами документів), про що буде повідомлено запрошенням на електронну пошту кандидата.

Вікторія Мусінова

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: