Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер проєкту в благодійну організацію

HealthRight International / Право на здоров’я
2 месяца назад
13 марта 2023
Киев

Інформація про замовника: Представництво міжнародної благодійної організації HealthRight International (Право на здоров’я), за підтримки міжнародної благодійної фундації FHI 360, реалізовує проєкт щодо cтворення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від  ґендерно- зумовленого насильства (ГЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України.

Проєкт реалізовуватиметься в 5 регіонах України: Харків, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, які є першими та/або найбільшими точками входу для внутрішньо переміщених осіб на Півдні та Сході України.

Мета його полягає в створені інтегрованого підходу в наданні медичної та психосоціальної допомоги постраждалим від ґендерно-зумовленого насильства (в тому числі постраждалим внаслідок воєнних дій на окупованих/деокупованих територіях) шляхом створення при центрах первинної медико-санітарної допомоги центрів/ відділень комплексного реагування.

Зайнятість: повна

Місце роботи: м. Київ

Термін реалізації проєкту: вересень 2022- липень 2023 р.р., з можливістю продовження.

Основні цілі: забезпечення координації та комунікації з основними стейхолдерами в м. Києві, Одесі, Миколаєві в рамках реалізації проєкту “Створення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від  ґендерно зумовленого насильства (ГЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України” відповідно до вимог донора, методик HealthRight International (Право на здоров`я).

Основні функції:

 • Забезпечення виконання плану реалізації проєкту в м. Одесі та Миколаєві. Надання пропозицій керівництву в частині підготовки робочих планів та заходів.
 • Підготовка проєктів угод з надавачами послуг ( їх написання, стан виконання, перевірка та візування). Перевірка звітів надавачів послуг.
 • Комунікація з основними партнерами та їх командами в м. Одесі та Миколаєві з метою забезпечення реалізації проєкту на місцях.
 • Організація круглих столів, зустрічей з партнерами із числа місцевої влади в м. Одеса, Миколаїв.
 • Підготовка проєктів імплементаційних планів.

Інші функції:

 • Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині діяльності команд чи реалізації проектів.
 • Листування з державними установами, партнерами проекту, членами команд.

Звітування:

 • Підготовка щомісячних, щоквартальних звітів щодо реалізації проекту, роботи команд ІП, надавачів послуг для УФГЗ та засновника УФГЗ, донорів (за запитом).

Вимоги:

 • Вища освіта в громадському здоров’ї, соціальній сфері, громадському адмініструванні, юридичній сфері. Перевагою є досвід координанації проектів у сфері протидії домашньому чи гендерно-зумовленому насильству, психічного здоров`я.
 • Досвід менеджменту проектів з ООН структурами, ЄС, або USAID.
 • Вільне володіння англійською мовою.

                 Зацікавлені особи можуть надсилати резюме англійською мовою та супровідний лист з очікуваним рівнем винагороди на  Отправить резюме

Ми контактуємо лише з кандидатами, які увійшли у “короткий список” претендентів за результатами відбору.

Ми лишаємо за собою право на власний розсуд зупинити цей конкурс в будь-який момент.

Примітка щодо запобігання сексуальній експлуатації та нарузі:

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

Ангеліна Яковенко

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: