Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер проєкту в благодійну організацію

HealthRight International / Право на здоров’я
3 месяца назад
03 марта 2023
Одессаул. вул. Рішельєвська

Інформація про замовника: Представництво міжнародної благодійної організації HealthRight International (Право на здоров’я), за підтримки міжнародної благодійної фундації FHI 360, реалізовує проєкт щодо cтворення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від  ґендерно- зумовленого насильства (ГЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України.

Проєкт реалізовуватиметься в 5 регіонах України: Київ, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя, які є першими та/або найбільшими точками входу для внутрішньо переміщених осіб на Півдні та Сході України.

 Мета його полягає в створені інтегрованого підходу в наданні медичної та психосоціальної допомоги постраждалим від ґендерно-зумовленого насильства (в тому числі постраждалим внаслідок воєнних дій на окупованих/деокупованих територіях) шляхом створення при центрах первинної медико-санітарної допомоги центрів/ відділень комплексного реагування.  

Зайнятість: повна

Місцезнаходження замовника послуг: м. Одеса, вул. Рішельєвська

Термін реалізації проєкту: вересень 2022- липень 2023 р.р., з можливістю продовження.            

Основні цілі: забезпечення координації та комунікації з основними стейхолдерами в м. Києві, Одесі, Миколаєві в рамках реалізації проєкту “Створення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від  ґендерно зумовленого насильства (ГЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України” відповідно до вимог донора, методик HealthRight International (Право на здоров`я).

Основні функції:

 • Забезпечення виконання плану реалізації проєкту в м. Києві, Одесі, Миколаєву. Надання пропозицій керівництву в частині підготовки робочих планів та заходів.
 • Підготовка проєктів угод з надавачами послуг ( їх написання, стан виконання, перевірка та візування). Перевірка звітів надавачів послуг.
 • Комунікація з основними партнерами та їх  командами в м. Києві, Одесі, Миколаєву з метою забезпечення реалізації проєкту на місцях. 
 • Організація круглих столів, зустрічей з партнерами із числа місцевої влади в м. Київ, Одеса, Миколаїв. 
 • Підготовка проєктів імплементаційних планів.

Інші функції:

 • Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині діяльності команд чи реалізації проектів.
 • Листування з державними установами, партнерами проекту, членами команд.

Звітування:

 • Підготовка щомісячних, щоквартальних звітів щодо реалізації проекту, роботи команд ІП, надавачів послуг для УФГЗ та засновника УФГЗ, донорів (за запитом).

Вимоги:

 • Вища освіта в громадському здоров’ї, соціальній сфері, громадському адмініструванні, юридичній сфері. Перевагою є досвід координації проектів у сфері протидії домашньому чи гендерно-зумовленому насильству, психічного здоров`я. 
 • Досвід менеджменту проектів з ООН структурами, ЄС, або USAID.
 • Вільне володіння англійською мовою буде преференцією для кандидата.

Зацікавлені особи можуть надсилати резюме англійською мовою та супровідний лист на Отправить резюме до 25 березня 2023 року.

Примітка щодо запобігання сексуальній експлуатації та нарузі:

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

Ангеліна Яковенко

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: