Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Асистент проєкту в благодійну організацію

HealthRight International / Право на здоров’я
3 месяца назад
23 февраля 2023
Киевул. вул. Євгена Чикаленка 45/2

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я) оголошують конкурс на посаду

Асистент проєкту 

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) — благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних, психологічних послуг і послуг реабілітації. На сьогодні в обох організаціях працює 570 працівників, в тому числі 60 осіб — основний персонал.


Інформація про замовника: Представництво міжнародної благодійної організації HealthRight International (Право на здоров’я), за підтримки міжнародної благодійної фундації FHI 360, реалізовує проєкт щодо cтворення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від ґендерно зумовленого насильства (ГЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України.

Метою проекту є створення комплексного підходу до надання медичної та психосоціальної допомоги постраждалим від ГЗН, у тому числі постраждалим від бойових дій на окупованих/деокупованих територіях, шляхом створення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від ґендерно-зумовленого насильства (ГЗН) на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД).

Географія - перші та/або найбільші прийому ВПО на Півдні та Сході України, міста: Харків, Одеса, Дніпро, Миколаїв та Запоріжжя.

Термін реалізації проєкту: лютий 2023- липень 2023 р., з можливістю продовження.

Основні цілі:

Операційний супровід та асистування менеджеру проєкту в його реалізації.

Основні послуги:

1. Операційна підтримка, зворотній зв’язок (листування, уточнення, підтримка зворотнього зв’язку по усуненню проблемних питань) з партнерами проекту.

2. Підготовка угод для надавачів послуг. Перевірка, прийом, сортування, подання до підпису, розсилка, у разі надходження змін підготовка нових угод, внесення відповідних даних.

3. Організація та, спільно з координатором, забезпечення проведення тренінгів та навчань для надавачів послуг в регіонах проекту.

4. Формування та моніторинг контактів партнерів проекту.

5. Підготовка та надсилання звітної інформації всім партнерам проекту щодо реалізації проекту.

6. Заповнення та підтримка web-ресурсів організації інформацією, яка стосується проекту.

7. Підготовка матеріалів для проведення навчальних заходів, інформаційних матеріалів в рамках проекту.

8. Письмові та усні переклади українською та англійською мовою, пов’язані із підготовкою звітів/заходів.

9. Участь у всіх заходах проєкту.

Інші послуги :

10. Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині створення та забезпечення діяльності проєкту.

11. Аналіз потреб проєкту щодо інформаційних матеріалів та рекламної продукції.

12. Редагування макетів інформаційних матеріалів.

13. Моніторинг, редагування та за потреби переклад матеріалів щодо діяльності проекту.

Звітування:

14. Збір та аналіз необхідної для проєкту звітності (щомісячно).

Вимоги:

• вища освіта (рівень магістра/бакалавра) у відповідних сферах,

• володіння англійською мовою (рівень Advanced буде значною перевагою),

• мультизадачність та стресостійкість, ефективний таймменеджмент,

• навички підготовки офіційних документів, договорів, програмних звітів, тощо,

• міжособистісні навички та вміння працювати в команді для досягнення організаційних цілей.

Зацікавлені особи можуть надсилати резюме англійською мовою та супровідний лист з очікуваним рівнем винагороди на Отправить резюме .

Ангеліна Яковенко

Похожие вакансии по профессиям: