Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер з продажу товарів будівельного напрямку

20 000 ₴   +% від продажів
Арфен Украина, ООО
2 месяца назад
21 марта 2023
Вишневоеул. Чорновола, 20

Компанія Арфен Украіна (www.arfen.com.ua) вже понад 10 років працює на ринку України. Ми постачаємо наші товари на провідні будівельні майданчики. Співпрацюємо з медичними установами та допомагаємо модернізувати лікарні. Шукаємо в свою команду активного менеджера з продажів.

Основні завдання та зони відповідальності:

Обробляти базу клієнтів; Пошук нових клієнтів і комунікація з ними; Проводити зустрічі на виізді та в офісі; Відправляти комерційні пропозиції; Укладати угоди; Вести CRM-систему.

Досвід роботи в об’єктних продажах (якщо немає, обіцяємо навчити); Вміння гарно презентувати себе та відсутність обмежень при спілкування з високопосадовцями; Наполегливість, мобільність та дисциплінованість.

МИ Навчаємо специфіці робочого процесу, надаємо клієнтську базу для введення в курс справи. Гарантуємо офіційне працевлаштування та обіцяємо смачну каву за рахунок компаніі. Робота з 8.00 до 17.00 пн-пт. Щорічна відпустка та нормований графік роботи.

Корпоративний зв'язок; Компенсація пального за використання особистого авто в службових цілях; Оплачуваний лікарняний; Прогресивна система КРІ;

Чекаємо в наш дружній колектив!

Марина

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: