Поиск работы на robota.uaukraine
Удаленная работа

Менеджер з продажу в call-center (віддалена робота)

14 000 — 35 000 ₴   30 відсотків від продажів
Lavanda / Кринта, ООО
1 неделю назад
22 мая 2023
Киевул. Богдана Хмельницкого,19
Удаленная работа
Полная занятость
Регулярний перегляд зарплат
Бонуси / премії
Безкоштовне навчання
Увага! Робота тільки для досвідчених продавців!?ПРОДАЖ ПРЕПАРАТІВ БАД, препарати вітаміни для зоров*я та краси!?Ваші резюме розглядаються тільки в телеграмі.
Якщо ти маєш успішний досвід роботи у продажах,а саме в сфері товарів для здоров'я та краси, але в тебе є бажання заробляти більше, то тобі з нами по дорозі.  ?Тобі до нас якщо, ти вже вмієш продавати, тобі це подобається, але тебе не влаштовують поточні умови твоєї роботи, ти хочеш заробляти більше чи набагато більше. Жодних затишних офісів, молодіжних колективів, псевдо тимбілдингів та іншої каламуті, якою забивають голову молодим. Ми за роботу з будь-якої точки світу та гарну зарплатню в якої немає меж.
Ми пропонуємо: ?Робота з нашої бази клієнтів, що вже купили. Жодних холодних дзвінків. Продаж повністю "білих" продуктів, що добре зарекомендували себе з гарною репутацією і хорошими відгуками від покупців. Для досвідчених продажників даємо виняткові умови. Тільки уяви собі, комісійні 30% з кожного продажу. Точні виплати щотижня. ?Робота віддалено, з будь-якої точки світу. Лише повна зайнятість.
Графік 5/2 9-18 Зп від 12000 грн 30% від викупу. ?Що потрібно від вас :Ноутбук/пк + гарнітура з мікрофоном + стабільний інтернет та БАЖАННЯ ПРОДАВАТИ І ЗАРОБЛЯТИ БІЛЬШЕ Ти готовий стати одним із нас і показати, на що ти здатний? Готовий приєднатися до команди професійних продажників і стати частиною спільноти людей, в якому поважають тих, хто робить пристойні гроші? Якщо хочеш побачити перші гроші на своєму рахунку вже на наступному тижні відправ резюме прямо зараз та пиши тільки у телеграм!?Telegram : https://t.me/Veronika2222222