loading

4 недели назад - 22.01.2020

Інженер виробничо-технічного відділу

Днепропетровскгаз

Адрес: Широкое
Контакт: Щур Юлія Володимирівна
Телефон: 0676107891

Вимоги до посади: Впевнений користувач ПК стандартними програмами Microsoft Office (обов'язково Excel); досвід роботи (бажано) з програмами для креслення (AutoCAD, КОМПАС, SolidWorks або інші).

Навики роботи з топографічними та маршрутними картами. Аналітичний склад розуму та розвинена просторова уява. Активна та цілеспрямована людина.

Завдання та обов'язки: Аналіз та опрацювання існуючої Бази даних. Створення та редагування графічних об'єктів на карті. Аналіз та опрацювання запитів по нових об'єктах. Корегування карти: меж населеного пункту, доріг (вулиць), будинків, зелених насаджень та водних споруд. Співпраця зі структурними підрозділами підприємства з метою отримання достовірної інформації для виконання своїх функцій. Представлення інтересів підприємства в інших організаціях з метою виконання своїх функцій. Формування графіків роботи, планування, складання звітів.

Умови праці: Постійна зайнятість, п'ятиденний режим роботи, працевлаштування відповідно з КЗпП, офіційну зарплату, соціальний пакет та гарантії передбачені діючим законодавством, місцезнаходження вакансії - смт. Широке Дніпропетровська обл.

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей