Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Сварщик

35 000 — 48 000 ₴   від тонажу
JFK Group
2 года назад
07 июля 2021
Другие страныул. Mikolow

irma produkcyjna JFK Group zajmujaca sie produkcja spawanych konstrukcji zbrojeniowych zatrudni do nowego oddzialu produkcyjnego firmy na stanowisku:

Spawacz zbrojen budowlanych/Zbrojarz

Produkujemy spawane zbrojenia budowlane zgodnie z dostarczona przez klienta specyfikacja techniczna i jakosciowa, wykorzystujac do tego w naszej zbrojarni zautomatyzowane linie produkcyjne, jak rowniez wiele specjalistycznych zbrojarskich maszyn dodatkowych.

Praca w zamknietej hali produkcyjnej w Tuszynie k. Lodzi.

Opis stanowiska:

- praca jako zbrojarz/spawacz przy wytwarzaniu spawanych konstrukcji z pretow zbrojeniowych zgodnie z dostarczona dokumentacja techniczna

Wymagania:

-chec do pracy

-podstawowa umiejetnosc spawania

-podstawowa umiejetnosc czytania rysunku technicznego

-wysoka motywacja do pracy

-rzetelnosc

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach umowy o prace lub innej formy zatrudnienia

- prace w przyjaznej atmosferze

- stabilne zatrudnienie z mozliwosciami rozwoju

W przypadku zainteresowania prosimy o przesylanie CV, lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrazam, zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz zalaczonych plikach (CV lub list motywacyjny), a takze we wszystkich zgromadzonych materialach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesow rekrutacyjnych przeprowadzanych przez JFK Group Fabian Kowalczyk. Jednoczesnie oswiadczam, ze zostalam poinformowana/poinformowany o przyslugujacym mi prawie dostepu do tresci moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w kazdym czasie, jak rowniez, ze podanie tych danych bylo dobrowolne. Tresc klauzuli poufnosci jest dostepna na naszej stronie internetowej.

Олена