Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Водій СЕ

100 000 — 100 000 ₴  
1 месяц назад
08 августа 2022
Херсон

PEGAZ TRANS потрібні на роботу водія з категорією CE міжнародники. Яка знаходиться в Polska Czestochowa,ul. Dekabrystow 82. Рекомендовані вимоги до водія:

-Наявність посвідчення водія категорії РЄ

- Наявність чіп карти - з досвідом і без досвіду по ЄС

- розбиратися в навігації – без шкідливих звичок

- бути ввічливим

- мати бажання розвиватися у своїй сфері.


Тільки легальне безкоштовне працевлаштування безпосередньо з роботодавцем на запрошення від компанії. Машини нові Mersedes Actros і Daf 2020 та 2021 року випуску. Обслуговування виключно на сервісі, коробка автоматична під напівпричіп штора. робота з Європи. Палет немає, замін теж. Норм палива немає, бальної системи теж відповідно відрахувань за перепал НІ.

 У нас ставка без обману та відрахувань 2000 євро на зарплатну картку. Термін каденції 3/1, 6/2. Або можна обговорити Індивідуально. У Польщі хостел надаємо Безкоштовно на проміжок часу навчання курсів. 95 код, Лікар, психо тести. (Платно) вартість можна дізнатися за номером. (допомога в оформленні та супроводі) Надалі Допомога в оформленні КАРТИ ПОБИТУ для водіїв. тел для зв'язку +48 796 270 200 Вайбер, Вотсап Олексій. Потоку водіїв немає, тому цікавить водія лише для тривалої співпраці, робимо все можливе для тривалої співпраці. 

Олексій

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: