Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

CMM - спеціаліст

15 000 ₴   + бонуси +%
1 месяц назад
01 мая 2023
Львовул. Джерельна 69

SSM-спеціаліст для компанії, що надає візові та супутні послуги.

Місце роботи:  Львів, а також можливі короткі відрядження в межах області для зйомки контенту

Опис компанії:

Ми є провідним постачальником візових та інших міграційних послуг на ринку та забезпечуємо нашим клієнтам високоякісну та швидку обробку документів для в'їзду та перебування в інших країнах. Наша компанія знаходиться в постійному розвитку, тому ми шукаємо досвідченого SSM- спеціаліста який приєднається до нашої команди.

Основні обов'язки:

- Розробка та виконання стратегій залучення клієнтів через соціальні медіа- Керування контентом та розробка внутрішнього контент-плану для Facebook, Instagram- Взаємодія з різними відділами компанії для забезпечення ефективності та успішності стратегій.

Вимоги:

- Досвід роботи в SMM від 1 року + кейси- Вміння створювати та реалізовувати SMM-стратегію і контент-план для проєктів на різну тематику- Високі комунікативні та креативні здібності- Досвід використання соціальних мереж в комерційних цілях- Висока відповідальність та орієнтованість на результат- Високий рівень комунікабельності та письмових навичок українською та, також бажано, англійською мовами

Ми пропонуємо конкурентну заробітну плату, можливість заробляти додатковий бонус, розвиватися у професійному середовищі. Ви будете мати можливість побудувати кар'єру відповідно до своїх амбіцій у компанії, що постійно розвивається, та працювати в команді професіоналів із різноманітним досвідом.

БОНУСИ:
- Медичне страхування

- Бонуси до свят

- Участь в корпоративних заходах

Чекаємо на твій відгук та будемо знайомитись  

Малиняк Сергій Андрійович

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: