Цеппелин Украина / Zeppelin

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.zeppelin.ua

Історії успіху

Олексій
Обелець
15.07.2006

Механік-стажист відділу будівельної техніки

01.03.2007

Механік відділу будівельної техніки

01.03.2013

Керівник сервісного центру відділу будівельної техніки

01.01.2018

Керівник підрозділу продажу запасних частин відділу будівельної техніки

Свою кар'єру в компанії Zeppelin я розпочав у вересні 2006 року з посади механіка-стажиста відділу будівельної техніки. Кожен день приносив мені нові відкриття, безцінний досвід та нових друзів. Я отримував задоволення від навчання, роботи та колективу. Через дев'ять місяців я став механіком відділу будівельної техніки. Поступово я підвищив категорію до рівня В, а через деякий час підтвердив найвищу категорію С.

Мої працьовитість і любов до своєї роботи були помічені і оцінені керівництвом і в результаті в 2012 році я зміг зайняти посаду керівника сервісного центру будівельної техніки. Успішно пропрацювавши п'ять років у сервісному центрі, я отримав пропозицію стати керівником підрозділу продажу запчастин та сервісних послуг відділу будівельної техніки. Сьогодні можу з великою впевненістю сказати: Zeppelin - компанія, яка сприяє професійному зростанню своїх співробітників, дає можливість вчитися, розвиватися, йти вгору кар'єрними сходами.

Я завжди мав можливість звернутися як до колег так і до безпосереднього керівника за порадою та отримати підтримку. Атмосфера в компанії - це повага, згуртованість, уважність, корпоративна цілісність. Це моя компанія і я пишаюся, що є її часткою.

Конопольська
Дар'я
07.10.2008

Оператор call-center

06.06.2011

Адміністратор підрозділу продажу відділу будівельної техніки

01.01.2018

Фінансовий менеджер відділу будівельної техніки

Моя кар'єра в компанії «Цепелін» почалася з роботи оператором call-center в 2008 році. І хоч, можливо, мій досвід був недостатнім для роботи у великій компанії, але в мене повірили і дали змогу розвинути не лише професійні, але й особистісні навички, а також реалізувати мої професійні знання. Я щиро вдячна усім моїм керівникам та колегам, які допомагали мені удосконалитися і досягти того, ким я є зараз.

Наполеглива праця дозволила мені посісти місце адміністратора підрозділу продажу будівельної техніки. А 2018 р. стати фінансовим менеджером у «рідному» відділі, що співпало з моїм ювілеєм у компанії, цього року я відзначила 10-річчя роботи. Сьогодні хочу сказати - мені пощастило, що я прийшла працювати в «Цепелін». Я вдячна своїм терплячим, спокійним, талановитим наставникам і грамотному, відкритому до спілкування, керівництву.