Цеппелин Украина / Zeppelin

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://www.zeppelin.ua

Спортивні захоплення

Компанія Цеппелін Україна стимулює всебічний розвиток своїх працівників та підтримує їх спортивні захоплення.

Двічі на рік ми приймаємо участь в бігових марафонах від
Wizz Air Kyiv Marathon та Nova Poshta Kyiv Half Marathon!

Восени та навесні команда збирається, щоб позмагатися та перевірити власну витривалість. Біг на різні дистанції, учасники всіх вікових категорій, новачки у біговому спорті й ті, хто регулярно відвідує тренування, всі, хто має бажання спробувати власні сили, мають можливість прийняти участь у спортивних заходах.

Бігунів під егідою Zeppelin, із корпоративним лого на футболках, щороку стає все більше! У 2019 наша команда налічує біля 50 чоловік, а це майже 10% від загальної кількості співробітників компанії – непоганий результат, чи не так?

Беручи участь у забігах Zeppelin робить свій внесок у благодійність, адже зібрані організаторами марафонів кошти передаються у заклади з опіки, дитячі будинки та лікарні.

Wizz Air Kyiv Marathon

nova poshta kyiv half marathon

А для любителів футболу Компанія орендує тренувальні майданчики та фінансує участь в різноманітних турнірах, таких як: ЕВА Annual Football Tournament, Корпоративна ліга міста Києва, Всеукраїнський аматорський чемпіонат з футболу 5х5 В9КУ та інші.

Для любителів футболу Компанія орендує тренувальні майданчики та фінансує участь в різноманітних турнірах

Співробітники охоче беруть участь в спортивних змаганнях з футболу, представляючи команду не лише в межах України, а й закордоном.

Вже майже 10 років наші футболісти змагаються у щорічному міжнародному турнірі Zeppelin у складі команди CIS United. А в 2019 році Цеппелін Україна вперше їде на турнір в Дортмунд окремою командою.

Zeppelin CIS United

В9КУ